Пристань
4.6(16)

ThumbFish score 4ThumbFish score 5ThumbFish score 2ThumbFish score 2
Контакт: +380 (97) 223 74 10 - п.Роман
Площа водойми: 16.0 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 1.7 м
Умови рибалки: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 40грн
Примітка по оплаті: 50 грн за світловий день. Риба, оплачується окремо за кожен кг: короп, білий амур – 42 грн., щука – 50 грн., товстолоб – 32 грн., великий карась та окунь – 30 грн., плотва, краснопірка, дрібний карась та окунь – безоплатно;
Умови для відпочинку: На березі для рибалок є безоплатні столи та лавки, на відпочинковій лісовій галявині безоплатні бесідки та мангали. Є туалети, питна вода, окреме озеро для купання, два будиночки типу вагончики в хорошому стані для ночівлі. Також є місця на місових галявинах для розміщення наметів. Бесідки, туалет, галявини для наметів освітлюються. Відпочинок без вудки за день: дорослі – 25 грн., підлітки - 10 грн., діти – безкоштовно; автомобіль біля в'їзду на базу - безкоштовно, на території бази на стоянці під охороною – 10 грн., на лісовій галявині біля бесідки - 20 грн., на березі озера – 30 грн.; ночівля в будиночку з постіллю – 50 грн. за ліжко, у власному автомобілі або наметі – 25 грн. за особу; риба за кілограм: короп - 60 грн., білий амур – 64 грн., щука – відповідно 80 грн., товстолоб – 45 грн., великий карась та окунь – 38 грн., плотва, краснопірка, дрібний карась та окунь – безоплатно; дрова – 30 грн. за ящик, прокат казанка на юшку, сітки для запікання риби, садка на рибу, підсаки – 5 грн., шампура, миски, ложки – 1 грн. за 1 шт., малої парасолі від сонця - 15 грн., великої парасолі - 30 грн. за день, одноразовий посуд за цінами магазину; чищення риби, розпалювання вогню у мангалі – 5 грн. за 1 шт.;
Оновлено: 08 Березня 2019

Розмір озера: Для рибалки доступно 4 озера загальною площею 16 га.

Характер дна: Дно чисте, мулисте.

Глибина: Середня глибина – 1 м, ям немає, є незначний нахил дна до випуску озера. Озера наповнюються водою незалежно з одного боку із водоподаючого каналу, а скид води відбувається у водовідвідний канал з іншого блоку.

Рослинність водойми: Озера практично чисті: перше, 0,5 га – без рослинності; друге, 4,5 га – по центру два острівці з очерету, третє 5,0 га – очерет біля одного берега, в четвертому 6,0 га- для рибалки доступний один берег. Водоростей немає.

Наявність місць лову: Протяжність берегів для рибалки біля 2000 м, рибалка прямо з берега, заходити у воду не потрібно. На берегах є безоплатні столи та лавки для рибалок. Додатково можна орендувати парасолі від сонця.

Риболовецький пресинг: Рибалити можна щоденно у світловий день без вихідних і перерви на нерест, оскільки зарибок вирощується в окремих ставках. Більшість рибалок збирається на вихідні, але вільні місця є завжди. За день можна зловити до 20 кг коропа та білого амура.

Риба: Короп – від 1 до 10 кг, білий амур – від 2 до 10 кг, товстолоб – від 2 до 7 кг, щука (санітар) – від 1 до 6 кг, карася практично немає, бо його малого виїдає щука.

Рекомендовані наживки: Кукурудза, хробак, опариш, макуха, бойли…

Умови риболовлі: 30 грн за світловий день. Риба, що забирається із собою оплачується додатково із знижкою 10% від звичайної продажної ціни. Нічна рибалка не дозволяється. Число вудок не обмежується.

Умови для відпочинку: На березі для рибалок є безоплатні столи та лавки, на відпочинковій лісовій галявині безоплатні бесідки та мангали. Є туалети, питна вода, окреме озеро для купання, два будиночки типу вагончики в хорошому стані для ночівлі. Також є місця на місових галявинах для розміщення наметів. Бесідки, туалет, галявини для наметів освітлюються. Відпочинок без рибалки – 10 грн, ночівля в будиночку – 40 грн за ліжко з постілю, ночівля в наметі – 10 грн.

Проїзд: Проїзд автомобілем: Львів – 27 км – Жовква –24 км – Великі Мости – за військовою частиною поворот на Раву-Руську – 14 км – с. Пристань – в селі на першому перехресті після автобусної зупинки поворот наліво, далі по головній дорозі через мости на річці Рата і меліоративному каналі – 1 км – перед лісом поворот направо до цегляного будинку із цинковою бляхою – 200 м. До Пристані можна доїхати прямим автобусом “Львів – Діброва”, що відправляється від АС2 о 13-10 і 18-15 та проходить через село Пристань, вартість проїзду – 21 грн. Квитки на автобус можна забронювати за день до виїзду по тел. 252-04-89, телефон дуже зайнятий, але додзвонитися можна. Від зупинки автобуса в селі до ставків біля 1 км.
Доїдати також можна з пересадкою: до Великих Мостів будь-яким автобусом Львів-Сокаль або Львів-Червоноград, а у Великих Мостах пересісти на маршрутку Червоногад-Рава Руська, яка відправляється щогодини, до першої зупинки в с. Пристань.

Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 097-2237410, п.Роман

Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:
http://stavky.lviv.ua/
active.lviv.ua
facebook

Загальна інформація про водойму:

  • ставки розташовані в екологічно чистій мальовничій зоні та оточені сосновим лісом; загальна площа ставків – 30 га;
  • зона відпочинку (столи, мангали, бесідки) – на галявинах у сосновому лісі, що прилягає до ставків;
  • озеро (ставок) для купання обладнане містками для стрибків у воду та дерев’яними сходами для заходу у воду, глибина ставка – до 1.7 м;
  • доступ сторонніх людей на базу обмежений сітковою огорожею;
  • столи під накриттям (бесідки) розміщені в лісі на центральній та прилеглих до неї галявинах; загальна місткість бази – до 180 місць, в тому числі столи на 20 місць; у вечірній час усі галявини освітлюються;
  • до послуг відпочиваючих мангали для приготування шашликів, електроенергія для аудіоапаратури та кип’ятіння води, екологічно чиста вода зі свердловини;
  • на базі працює обладнаний холодильником та морозильною камерою магазин; асортимент товару – охолоджені напої, снеки, закуска, морозиво, солодощі, овочі, риба свіжа, смажена та гарячого копчення, рибна юшка, шампури, одноразовий посуд, та інше;
  • для ночівлі є два будиночки із кімнатами на 2, 3 та 4 особи, всього 12 спальних місць; є місця для встановлення наметів.

Роман Г., 01.02.2014

Правила водойми:
1. Рибалити можна щоденно без вихідних без перерви на нерестовий період. Заїзд на рибалку, коли починає розвиднюватись (літом з 5-00), рибалити можна до заходу сонця. Нічна рибалка не дозволяється. Вечірній та нічний час можна провести в будиночку, автомобілях, наметах або в бесідці на лісовій галявині, де всі місця мають електричне освітлення.
2. При в’їзді машину потрібно залишати під охорону на стоянці біля адмінбудинку, а з речами пройти пішки 100 м. до найближчого озера. Як виняток, автомобілем можна один раз проїхати на берег озера і залишити його безпосередньо біля місця риболовлі до закінчення рибалки. Кататися автомобілем до лісової галявини, де стоять мангали і бесідки, і назад на берег заборонено.
3. Розводити вогонь на березі озера на землі чи у власному мангалі категорично не дозволяється. Приготування їжі (шашлики, юшка …) на вогні здійснюється на стаціонарних мангалах, що розміщені на лісовій галявині біля бесідок і столиків, користування якими є безоплатно. Чистити рибу можна тільки на спеціально відведеному столі біля водяного крану, де передбачені відра для відходів.
4. Число снастей в одного рибалки не обмежується, але причандалля на березі повинні розміщатися компактно, так щоб не обмежувати в просторі інших рибалок.
5. Риба, яка забирається рибалкою із собою, оплачується додатково. Зловлену рибу потрібно зберігати тільки в корпових мішках або капронових садках. Використання металевих садків заборонено, оскільки вони сильно травмують рибу. Категорично заборонено до пред’явлення риби охороні тримати її у відрах, поліетиленових пакетах, футлярах від снастей, автомобілях та ін. Під час риболовлі на вимогу охорони рибалка зобов’язаний показати свій улов. Самостійно відпускати рибу, що побувала в садку, заборонено. Не травмованого коропа більше 2,5 кг потрібно відразу відпускати в озеро під наглядом охоронця. Всю рибу із садка необхідно на виході (виїзді) пред’явити охороні, відібрати рибу, яка викуповується, а іншу здати охоронцю.
6. При виході з рибалки на вимогу охоронця необхідно пред’явити речі та машину, яка побувала на березі озера, для огляду на предмет відсутності прихованої риби.
7. Просимо утримувати чистим місце вашої риболовлі, недопалки збирати у підвішені на столиках консервні банки, зібране в пакети сміття при виїзді можна залишити у спеціальному місці біля собачого вольєра.
8. На березі озера забороняється зчиняти зайвий галас, голосно включати радіо, грати з м’ячем, гримати дверима автомашини, бо це заважає іншим рибалкам та відлякує рибу. Для цього є площа при в’їзді та лісові галявини.
9. Тарифи:
рибалка за день незалежно від тривалості: дорослі – 50 грн., діти – 25 грн.;
відпочинок без вудки за день: дорослі – 25 грн., підлітки – 10 грн., діти – безкоштовно;
автомобіль біля в’їзду на базу – безкоштовно, на території бази на стоянці під охороною – 10 грн., на лісовій галявині біля бесідки – 20 грн., на березі озера – 30 грн.;
ночівля в будиночку з постіллю – 50 грн. за ліжко, у власному автомобілі або наметі – 25 грн. за особу;
риба за кілограм: короп – 60 грн., білий амур – 64 грн., щука – відповідно 80 грн., товстолоб – 45 грн., великий карась та окунь – 38 грн., плотва, краснопірка, дрібний карась та окунь – безоплатно;
дрова – 30 грн. за ящик, прокат казанка на юшку, сітки для запікання риби, садка на рибу, підсаки – 5 грн., шампура, миски, ложки – 1 грн. за 1 шт., малої парасолі від сонця – 15 грн., великої парасолі – 30 грн. за день, одноразовий посуд за цінами магазину;
чищення риби, розпалювання вогню у мангалі – 5 грн. за 1 шт.;
бесідки, столики, мангали, вода із свердловини – безоплатно.

ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО РИБАЛКА ТА ВІДПОЧИНОК – БЕЗКОШТОВНО!

Зовнішня розвідка доповідає

новин поки немає


Коментарі