Марковичі
4.3(6)

Контакти: +380 (67) 317 38 95+380 (98) 378 18 70бронювання місць+380 (68) 022 73 62
Площа водойми: 5.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 150грн
Ціна за світлу пору доби: 50грн
Примітка по оплаті: Півдня 30 грн, день - 50 грн, ніч 100 грн, сутки 150 грн (рахується період з восьмої до восьмої). Можно завозити снасті лодкою яку надають в аренду за 20 грн, або своєю. Також за 20 грн можно подзвонити та забронювати собі місце
Умови для відпочинку: Вздовж берега встановлені туалети, їх є 2 і обидва в аварійному стані) Краще про них не писати)
Особливості:
Оновлено: 10 Жовтня 2021


Водойма площею водного плеса 5 га з різнорівневим берегом. Дно мулисте (подекуди досить сильно). Глибина біля берегової лінії складає близько 0,3 м; ближче до середини – 1,5 м.
Господарство створене для активного сімейного відпочинку та популяризації спортивного та любительського рибальства.

Спуск води та промисловий вилов риби не проводилися вже кілька років. Щільність популяції дорослого коропа – висока. Орієнтовна максимальна вага дорослих особин (на 2011 рік) – близько 14-15 кг – короп, 5-7кг білий амур, 1 кг – лин. Також у водоймі є карась срібний, карась золотистий, щука, окунь, плотва, товстолоб строкатий, сом європейський.

Проїзд: якщо з траси Львів-Луцьк, проїхавши Горохів повертаємо в селі Скобелка перший поворот на ліво, тримаємось головної дороги, поки не виїдемо за село. За селом ще з 1 км і в долині бачимо справа став. Став знаходиться перед самим в’їздом в с. Марковичі.
Після з’їзду з траси дорога вимощена щебнем, так що проїзд до ставка можливий в будь-яку погоду.

Правила водойми:
1. Після придбання разового квитка і підпису в журналі за дотримання правил поведінки на території господарства дозволяється риболовля.
Особа, яка підписалася в журналі являється старшим і несе повну матеріальну відповідальність, відповідно правил, за групу людей які прибули з ним на відпочинок.
Автомобіль рибалки може находитись в секторі (або поруч) весь період рибальства. Дозволяється встановлення туристичного обладнання (палатки, навіси, зонти і т.п.), а також розведення багаття в спеціально відведених місцях.
2. Любительське рибальство здійснюється в світлу пору доби (з 4.00 до 22.00 год.). Оплата проводиться у відповідності з встановленими правилами при в’їзді на територію.

3. Кожен рибалка-аматор, прибувши в господарство, зобов’язаний при собі мати:
3.1. Документ, який засвідчує особу для реєстрації в журналі. Гроші в сумі на оплату разового квитка (один квиток на одного рибалку). Вартість квитка може змінюватись і встановлюватись господарством. Сім’я (чоловік, дружина, діти віком до 12 років) купують один рибальський квиток. Діти до 12 років мають право безкоштовної рибалки на одне вудилище.
Учасники ВВВ та інваліди 1 групи – сплачують 50 % від вартості квитка але додатково оплата за рибу, а також інвентаря – повна вартість.
3.2. Вартість квитка складає – 50,00 грн., після 14.00 год. – 30,00 грн. Карась, щука, окунь, плітка – можуть забиратися рибалкою без обмежень, але не більше 10 кг. Норма відлова коропа, товстолоба, амура – 5 кг. Додаткова вага вказаної риби проплачується по 35,00 грн/кг.
3.3. Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто. В кінці відпочинку рибалки зобов’язані здати взятий на прокат інвентар. У випадку пошкодження клієнт несе матеріальну відповідальність і відшкодовує 100% вартості пошкодженої речі.
4. Рибальство здійснюється на любительські снасті, оснащені одним гачком.
4.1. На основі квитка в секторах дозволено встановлювати до 2-х снастей з одним гачком кожна, після нерестового періоду до 3-х снастей, але не більше 3-х гачків на кожній.
4.2. Додаткові снасті оплачуються по 20,00 грн. за кожну.
5. За умертвіння великої риби (короп, товстолоб, амур) або навмисне нанесення їй пошкоджень, з рибалки стягується штраф в розрахункові 50,00 грн. за кожний кг ваги рибини.
6. Прикормлювання (приважування) риби проводиться з берега.
7. Риба під час риболовлі і до зважування повинна знаходитись в живому вигляді (короп, товстолоб, амур).
8. При ночівлі на водоймі, знаряддя лову риби повинні бути вийняті з водойми.
9. Під час всього періоду перебування на водоймі, забороняється надмірно шуміти, голосно слухати музику, а в нічний час світити на воду фарами автомобіля.
10. Місце після рибальства повинно лишатися прибраним і чистим. Сміття складається у спеціально встановлені мішки.
11. ЗАБОРОНИ:
а) рибальство без разового квитка;
б) порушення екологічного стану і балансу та території господарства (полювання на звіра та водоплавну птицю, норку, ондатру, встановлення капканів, миття і прибирання транспортних засобів);
в) купання, вилов риби і раків руками і іншими знаряддями;
г) порушення правил – лишається вилову і права на подальшу рибну ловлю на весь період існування господарства, а також обкладається штрафом в розмірі 5 базових величин за кожну вкрадену рибу.
д) заходити в воду для рибної ловлі вище колін;
е) зберігання риби в металевих садках.
12. Бонус 10 риболовля – безкоштовна.
Риба не ворог – не потрібно її знищувати.
Сама смачна риба – це свіжа риба.
Дбайливе відношення до вкладеної нами праці буде винагороджене всілякими акціями та покращенням умов для відпочинку та рибальства.
Дякуємо Вам за відвідування, бажає приємного відпочинку і вдалої риболовлі. Ми впевнені, що після відвідування нашої зони відпочинку Ви забудете про всі свої недуги і хвороби, отримаєте великий заряд енергії та бадьорості. Спілкування з природою, отримання позитивних емоцій – в аптеці не придбаєш. Ваші діти, побувавши на справжній риболовлі і спіймавши велику рибу, назавжди збережуть в своїй пам’яті ці щасливі хвилини, а також добру пам’ять про своїх батьків, які надали їм цю чудову можливість.
власник Віталій 0969982583

Зовнішня розвідка доповідає

24.10.2017
Провели зариблення ставочка ось такими судачками. 20 кг судачка, середня наважка 100 грам. Чекаєм поки виросте. Фото тут: https://www.facebook.com/groups/1219948258079678/permalink/1671576066250226/

http://www.active.lviv.ua/c-t5817.html
http://www.active.lviv.ua/topic-t6381.html
http://board.lutsk.ua/topic/121420-fotozviti-z-ribalki/?page=42


Коментарі