Богдашівська Риболовна Спілка. Здолбунів-Кошатів
2.3(3)

Площа водойми: 7.5 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: Ціна вступу в товариство 500 грн Або 5!!! днів відпрацювати на благо ставу. Ну там сміття прибирати, кущі вирізати, і т. д і т. п.
Умови для відпочинку: відсутні
Особливості:
Оновлено: 07 Квітня 2023

БРС - Богдашівська Рибальська Спілка. Ставом займається саме ця організація.
Ловити тут дозволено лише членам цієї місцевої рибальської спілки.

Це місце також відоме за такими назвами: Здолбунів, Кошатів, вільний став.

Головна проблема водойми – це безкінечні корчі і пеньки, що стирчать по всій акваторії. Хоча саме такі умови й добре для риби, бо їй є де сховатись.
У водоймі ще є карп, якого сюди запускали за часів, як став був в аренді. Цю рибу з перемінним успіхом ловили місцеві дідусі на човниках.

Але з 2019 року ставком опікується спілка місцевих рибалок, рибалити заборонено. Чужих постійно ганяє гоповата охорона.

Ставок віддали місцевим, але ставок на балансі в орендаря, він сказав якщо будете займатися ставком тоді беріть і займайтеся якщо ні то далі будуть квитки по 200грн, зібралися ініціативні рибаки які почали щось робити, орендар сприяє цьому так як йому вигідно щоб біля його ставка був порядок (межує з ставком спілки), він дав свою охорону, тому учасники спілки при проблемах можуть звертатися до неї, є купа місцевого *** яке ніхера не хоче ні робити ні платити, приходить і починає розказувати про якийсь закон... коли кличеш в спілку ніхто не хоче а ловити хоче бо карпики почали брати ті що запустили, порядок потрохи робиться не все відразу, якщо комусь забагато 500грн то той може прийти попрацювати на благо ставу, зарахують як оплату, коротше все для місцевих тільки є хитро***, цей ставок по дукоментах орендаря, який живе в селі і дав ставок людям з умовою що буде порядок!!!

(с)член спілки Андрій Шевчук

Зовнішня розвідка доповідає

05.09.2017
В якому місці не підійдеш до берегу — всюди метртва риба :(

15.11.2019
Змінився власник і тепер став під опікою громади.

15.03.2020
Восени було зариблення 400 кілограм коропа


Коментарі