Водосховище Замчисько
3.7(28)

Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Особливості:
Оновлено: 20 Лютого 2020

Розмір: загальна довжина річки – 40 км. В межах міста Костопіль – понад 6 км. Ширина річки в межах міста складає від 10 до 100 м.
Характер дна: На швидких ділянках річки – пісок, на зарегульованих – мул.
Глибина:
Рослинність водойми: Останніми роками дуже сильно заросла ліліями.
Наявність місць лову: достатньо.
Риболовецький пресинг: великий.
Риба: плотва, краснопірка, карась, лин, короп, щука, окунь, сом, рідко судак
Рекомендовані наживки: мирна риба – хробаки, мастирка, кукурудза, горох, хліб. Хижа риба – силікон, блешні, воблери.
Умови риболовлі: безкоштовно.
Умови для відпочинку: враховуючи те, що річка протікає через м. Костопіль, народ на ній практично не відпочиває. Хоча ділянка річки перед містом і поза ним трохи приваблює відпочиваючих.
Проїзд: добрий.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: відсутній.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум, fishing.rovno.ua, fishing-ua.com.
Загальна інформація про водойму:

Інформація з вікіпедії:

Площа водозбірного басейну 336 км². Похил річки 1,12 м/км. Долина завширшки до 3 км. Заплава заболочена. Річище слабозвивисте, завширшки 10—12 м. Використовується на водопостачання, як водоприймач меліоративної системи, задля рекреації. Замчисько бере початок із заболоченої балки Пустомитський майдан, у північній частині Гощанського плато, на північний захід від села Матіївки. Тече територією Костопільської рівнини переважно на північний захід. Впадає до Горині на північний захід від села Підлужне.

Річка Замчисько – головна артерія м.Костопіль. Зважаючи на те, що вона протікає через місто, річка вбирає в себе багато нечистот. Основним її забруднювачем являється Костопільський завод продовольчих товарів (ТМ Родина). Крім цього, багато “небайдужих” костопільчан, які проживають безпосередньо біля річки у приватному секторі, доповнюють іхтіофауну водойми різними відходами своєї життєдіяльності. Річка достатньо сильно зарегульована. В межах міста є дві дамби, які стримують потік ріки, розширюючи її русло. На залитих водою ділянках глибини не значні. Проте в окремих місцях проходження основного русла вони становлять більше 3-х метрів. Протікання річки через місто має тільки два позитивні фактори. По-перше, у великої кількості рибалок є місце де вони можуть порибалити. По-друге, бракоьєрський пресинг на водойму не значний. Не зважаючи на всі вищезгадані негативні фактори, риба у річці ще є, і достатньо часто попадаються залікові екземпляри. Літній сезон 2014 року ознаменувався впійманням трофейних коропів, найбільший із яких заважив 18 кг. Також часто на гачок рибалок попадають залікові екземпляри сомів (понад 10 кг), щуки (до 7 кг), окуня (500-900 гр). Дуже вдалою може бути весняна ловля лина. В якості наживки для цієї риби місцеві рибалки використовують пучок хробаків. На велику кількість екземплярів розраховувати не варто, проте якість риби хороша. Екземпляри вагою 2 кг не рідкість, але середня вага риби становить 200-500 грам. Вцілому, при грамонтому підході без риби на річці не залишишся. Найбільш перспективними ділянками з точки зору рибної ловлі будуть місця розширення річки і безпосередньо перед дамбами. Після дамби риболовля може бути цікавою у весняний період під час весняної повені.

Рома, 30.01.2014

Зовнішня розвідка доповідає

15.07.2020
Водосховище спущено.


Коментарі