Звіти з "Гайсинський став"

Задоволеність рибалкою:

Початок рибалки: серп. 17, 2020 00:00

Тип рибалки: Спінінг

ThumbThumb

Привіт. Чудовий день видався, чому б і не порибалити?!))) Тим більше, що мав декілька годинок вільного часу)) Вирішив перевірити старе місце на наявність плотви чи краснопірки, ну може і карасика (надія є завжди). Не дивлячись на те, що рівень води сильно знизився, мені вдалось трішки "відвести душу" покльовками цієї маленької хижачки) Рибалив на попла попер, за наживку використовував білого оп...

Автор: ZUrk Channel

Задоволеність рибалкою:

Початок рибалки: серп. 01, 2020 00:00

Тип рибалки: Літня мормишка

ThumbThumbThumb

Привіт. Вирішив я перевірити одну річечку на наявність риби. З собою взяв вудку з боковим кивком та забродний костюм. Виявилось, що не все так просто)) намучився трішки... трудова рибалка вийшла, але уловом задоволений, оскільки вдалось знайти місце де на мене чекала риба)) Як це відбувалось дивіться у відео.

Автор: ZUrk Channel

Задоволеність рибалкою:

Початок рибалки: черв. 13, 2019 14:00

Кінець рибалки: черв. 13, 2019 15:30

Тип рибалки: Поплавок

ThumbThumbThumbThumb

Всім привіт)Звіт з рибалки)Сьогодні рибалив на горох на поплавок (короповками) мав надію зловити коропа, але клювали тільки коропчики)) всі були випущені назад до ставка. Попутно на хліб ловилась плітка і канальні сомики (як же без них). Жаданого трофею не було але додому пішов з гарним настроєм.

Автор: ZUrk Channel

Задоволеність рибалкою:

Початок рибалки: трав. 14, 2019 00:00

Тип рибалки: Поплавок

Thumb

Всім привіт) Черговий звіт з рибалки))Сьогодні порибалити вдалось на махову вудочку на поплавок, наживку використовував хліб з анісом, також покльовки були і на червяк, опариш, але зручніше було використовувати все ж таки хліб)) Покльовками радувала плотва (хоч і не велика).   

Автор: ZUrk Channel