Власникам водойм
Блог

Шановні орендарі водних ресурсів!

Чи цікавить вас поширення інформації, щодо рибалки саме на вашому ставку на нашому сервісі?
Щодня лише цей вебсайт має в середньому півтори тисячі відвідувачів. А ще люди користуються нашими мобільними додатками для Android та iOS пристроїв. Навіть в Телеграмі можна за допомогою нашого бота знайти місце для риболовлі.

Для того, щоб ваша водойма з'явилась в нашій базі даних не потрібно нічого платити чи збирати якісь документи. Достатнього лише заповнити форму на вебсайті: https://rivnefish.com/places/new

Після цього люди зможуть читати про умови риболовлі й відпочинку, переглядати ваші фотографії і додавати свої звіти.

Як люди обирають собі місце для риболовлі? Звичайно ж, що цікавляться в своїх знайомих-рибалок, хто де був, як там кльов і що за риба. І на допомогу у виборі місця для риболовлі тут звісно, що приходиться Інтернет. Людина не поїде на риболовлю просто по опису водойми. Але якщо ця людина побачить звіт з риболовлі, де просто чоловіки ловлять гарну рибу, ще й в прекрасному місці це її сильно мотивує поїхати саме туди. Однозначно, що звіт з риболовлі повинен бути підкріплений гарними фотографіями з великим уловом! :) Саме тому люди так часто їздять на популярні ставки, які постійно на слуху, звідти постійно пишуть звіти прості рибалки і виставляють свої фото.

З будь-яких запитань пишіть нам: info@rivnefish.com

Коментарі