Басів Кут, 17.04.2014

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: квіт. 17, 2014 13:00

Кінець риболовлі: квіт. 17, 2014 17:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Червонопірка4Мотиль, Опариш
Окунь1Опариш

Доброго вечора. Сьогодні мав вільний час після обіду і вирішив знову випробувати удачу на нашому басівкутському озері. На водойму прибув близько 13.00, на водоймі виявилося значно прохолодніше ніж очікував, а в порівнянні з вчорашнім днем взагалі холодно. рибалок на озері кілька чоловік... Ловив знову зі сторони пляжу далі за вербами. в арсеналі поплавлчна вудочка, баночка опариша, мотиль і магазинна прикормка з добавлянням макухи та кориці.
Закинувся, прикормив місце і почав чекати... А риба ніби вимерла... До першої покльоки чекав майже годину, і от вона. дійстаю гарненьку краснопірочку і в душі зароджується надія на гарний кльов, але дарма :-( :-( :-( За час лову до 17.00 в улові 4 краснопірочки та один окунець, і все :-(
Зі слів знайомих рибалок, вчора був прекрасний кльов, а сьогодні як відрізало. Вчора біля замкув кінці пляжу ловилися дебелі карасі, і було виловлено два карпика вагою приблизно від 1 до 1.5 кг.
Такою рибалкою залишився не дуже задоволений через відсутність хоча б пристойного кльову і холодний вітер... Та все це краще ніж провести день вдома в чотирьох стінах перед монітором чи ТВ.
Завтра як буде час. погода і потрібний настрій, думаю знову зробити вихід на озеро.

[shtapik]


Коментарі