Сапожин 25-27.05.12р.

Місце риболовлі: Сапожин

Початок риболовлі: трав. 25, 2012 00:00

Кінець риболовлі: трав. 27, 2012 00:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка
Короп4.0005Горох

 

Тиждень провів на роботі тому часу написати звіт зовсім не було, але ж краще пізніше, ніж ніколи.

Зібралися ми з колегою (по рибалці) як завжди їхати в Бочаницю, та в останній день знову все перегралося і поїхали у Сапожин. Мета – половити карпа на коропові снасті та на фідер карасика поганяти! Заздалегідь напишу, що жодного карася на фідер ми так і не зловили, а от від плотви на долоньку не було відбою.

Фідер.

Отже приїхали , замаркерились, закормились, закинулись.  розбили табір. Чекаємо на клювання! Фідер  щось легенько посмикує, та при підсічках О результат. Ставлю менші гачки, аж тут у колеги брязчить дзвіночок на спутнику! Плотва трошки менше на гачку на опариш! Плотва у наши плани не входила, отже відправляється у рідну стихію. Помінявши на менші гачки я добився результату! але те, що ловилась плотва а не карась, зовсім не тішило і знявши з фідерну оснастку на вудилище ставлю метот і відправляю на центр водойми. По фідеру все.

Карповики.

Награвшись фідером і занудною плотвою вдосталь вирішив закормитись і катером завіз на місце закиду коропових снастей відро гороху. на волос чіпляв 2 горошини та ПВА сітку набиту прикормкою та горохом. Доки сіли перекусить , почув писк сигналізатора та трескіт шпулі! Підсічка, не тривале виважування, та тузік на 1.6 кг у підсаку.!! Початок є!  Одразу скажу, що по приїзду на водойму у п”ятницю людей не було взагалі!! а у суботу ввечері не було вже де сісти)) пофоткавшись з першопробувальцем мого гороху та відпустивши його на волю почали аналізувати ситуацію та перезакинулись. Поки повечеряли, потравили байки, то вже й ніч прийшла. Вирішили лягати спати. За ніч жодного клювання так і не відбулося, а от проснувся я від шаленого писку пейджера, і ледь з просоння не склавши палатку босий вискочив на двір! Підсічка, 20 секунд виваджування і…. схід(((( Абидна аднако! Але після перезакиду через 15 хвилин знову писк і дуже горбатий дзеркальний коропчук вже у підсаці! Вага полказує відмітку 1.7 кг.  Ну нічого,  ще доба попереду, ще наш монстр не нагулявся!))

2 доба розпочалася із смачнючої юшки , звареної з плотви, та смаженої картоплі. Поснідавши перезакинулись та завезли у зону лову решту гороху, що залишився. Прикормка скінчилась(( День видався дуже спекотним!!Жодного клюванн і палюче сонце!! Голови вже почали відвідувати думки їхати додому, але вирішили триматись до кінця)) Під вечір десь о годині 18-19:00 на ставок з”їхалося стільки народу, що обидва береги були забитими! Ми сиділи навпроти Будки сторожа і у бінокль розгледіли що у дерев”яному домику навпроти розкладаються 2 рибака з дітьми. Ставлять 3 род поди!! стало цікаво куди ж вони будуть закидатись??))Як виявилось закинулись вони майже у мою зону лову.!!! Це радувало, адже прикормка скінчилась, а ніч треба було протриматись! Видивившись що рибацюги навпроти закинулись а потім і лодкою закормили в мою зону лову я дочекався темряви і перезакинувся паралельно їхнім снастям!!!))) Метою було зробити так, щоб Їхня прикормка працювала на нас. Повністю зтемніло, розпалили вогнище та засмажили шашлик. Під молоду картопельку зварену на багатті і салатик із капусти ми зжерли 1.5 кг м”яса і полягали спати!)) Перший писк пішов у 1 ночі! Штовхнувши ногою розкладушку колеги вискакую на двір. Підсічка і дзеркальний короп у підсаку а потім і у мішку. Сусідська прикормка діє!  Перезакидую палку і в палатку додивлюватись сон! Не вспів толком заснути як у 2 часа ночі (з копійками) знову сигналізатор верещить і знову удар ногою по розкладушці напарника і спринт до род-поду босоніж))Є!!! У підсаку ще один лускатий тузік! Огледівшись навколо я помітив що пори велику кількість народу на водоймі, двіженіє було тільки біля нашого табору! Ставок спав мертвим сном! Наступне клювання відбулося аж під ранок. Вийшовши з палатки я подивився на род-под і знову поліз в палатку щоб забрати пляшку з водою і тут писк сигналізатора! Підсічка, виважування і 2-х кілограмовий дзеркалик у підсаку. Через годину спрацював сигналізатор у колеги і він також дістав дзеркального карпика. Настрій поліпшився! Метод задуманий ввечері приніс свої результати)) О 12 годині ми вже були зібрані і чекали на машину.

Дорогою додому проаналізували ситуацію та зробили висновки.

Планую виїхати у Сапожин 9-10.06.12р. Так як колега поїхав у Київ і немає з ким їхати, то планую одиночний виїзд з урахуванням всіх попередніх помилок.

Ні хвоста ні луски, колеги))

 

 


Коментарі