Басів Кут, 27.03.2014

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: бер. 27, 2014 00:00

Кінець риболовлі: бер. 27, 2014 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Привіт рибацюги.
Якщо полоскання поплавків у воді можна назвати відкриттям сезону - то я для себе його відкрив :-)
Взагалі - даний звіт не стільки звіт про саму рибалку, скільки про процес підготовки до майбутніх змагань, оскільки дана водойма для мене не розвідана.
І першочерговою метою було не стільки наловити риби, скільки протестувати нову оснастку, перевірити місце майбутніх змагань, і взагалі побачити ту місцевість.
І так...тим хто планує їхати веліком припустим, з боку Боярки, розказую: після мосту поворот на право, на гірку на перон і вперед вздовж рельсів, доки не закінчується перон, потім на ліво по бруківці і направо по асфальту повз приватні будиночки доки не скінчиться асфальт - далі, десь метрів 100 - хардкор. Гразюка, багнюка, ями засипані побитою цеглою, камінням і всяким сміттям. Екстрім ще той, скажу. Але...охота гірше неволі, як кажуть :)
ЗображенняЗображення
*червоним позначено хардкорний шлях, жовта крапка - місце моєї дислокації
Приїхав...6 м/с вітер, східний, тобішь прямо в бузю - відчуття ще ті скажу вам...людей практично не було. Двоє ходило зі спінінгом, і ще двох на дерев"яному пірсіку сиділо і все. Хвилі неймовірні. Але раз приїхав - знач так і буде.
Берега відносно чисті. Хащів і старої трави практично немає. Грунт вологий, але не настільки, щоб намокла нога в кросівку. Проїхати автомобілем також реально, якщо заїжджати з боку Здолбунова. З краю біля самої води покошений і частково випалений комиш. Загалом, місця для рибалки є, доступ хороший, зручно по всій довжині берегової зони, де планується проведення змагань.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Оснастка, що тестувалась:
ЗображенняЗображення
Зліва на право -
1) Поплавок Balsax 0.5 г, основна Jaxon Crocodile 0.12, повідок BratFishing 0.10, гачок Owner 0.14
2) Поплавок Flagman 1.0 г, основна Jaxon Crocodile 0.12, повідок BratFishing 0.10, гачок Noname (Made in Japan, купував в минулому році у "Феді" насипом),
десь 0.12-0.14, карасячий.
3) Поплавок Noname (логотипчик Рибка з загнутим хвостом і кастинг) 1.2 г, основна Jaxon Crocodile 0.14, повідок Jaxon Crocodile 0.12, гачок Owner 0.10
І так...при даній силі вітру у 6 м/с з поривами до 10 - найкраще не воді звичайно тримались 2 і 3 оснастки. 1-шу захльобувало постійно хвилею, і поплавок рівно практично не міг встояти. Це і зрозуміло...ні форма поплавка ні вага - не для таких умов ловлі. Особисто мені - найбільше сподобалась оснастка №2. Як на мене максимально збалансована. Якщо на 6 квітня прогнозуватимуть такий же або біля такого силу вітру - невпевнений що є сенс їхати туди з поплавком :ny_tik:
Стосовно повідкової жилки BratFishing. Сумнівався коли її купував, але коли "финансы поют романсы" - вибирати не доводиться. І скажу не прогадав. Для прикладу, на фото нижче, витягнув коряжку з води, зважив рукою, на око 1 кг точно є. Причепив до неї гачка і кинув недалечко від берегу у воду, далі спробував її витягнути.....і витягнув. Повідок витримав. Так що не сприйміть за рекламу - але і серед г....а є нормальне :)
ЗображенняЗображення
З наживки мав манку і перловку. Ні прикормки ні іншої наживки немав, бо виїзд був і не запланований, тай і не за рибою їхав а налаштувати оснастки і побачити місце. Пробував і без підпаска ловити, щоб повідок плавно-плавно опускався під вагою гачка і наживки - глухо :wall:
Так, просидівши десь з півтори-дві години, огрузивши і протестувавши свої оснастки, зібрався і поїхав додому. Ні впійманої риби, ні навіть покльовки я не бачив. Йдучи по стежці побачив здохлу рибку - сказати що масово - не скажу бо нема такого, але вздовж берега нарахував 4 штуки таких......ХЗ що це....для цвітіння рано ще як на мене.....електроловом хіба ?
ЗображенняЗображення
Ось наче й усе.

[ehnaton]


Коментарі