Басів Кут, 20.07.2013

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: лип. 20, 2013 00:00

Кінець риболовлі: лип. 20, 2013 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лящ
Густера
Плітка

Вчора зранку знову був на озері , але в іншому місці.
Прикормив, розложився-розмотався, дістав підсак.
Поставив на місце зломаної вершинки "китовий вус" - отримав жосткий строй з лапшою на кінці. І взяв з собою нову карбонову вудочку, з китовим вусом - відразу вмонтували в магазині.
Розраховував на плотву, але на перших закидах почали попадатись дуже дрібні підлящики (грам20-30 -- повипускав звичайно ж). через хвилин 15 підійшли крупніші підлящики і густьорки(грам на 80-120).А плотва мовчить. Бачу що розмір риби збільшується - звільнив підсак від упаковки :-) Оснастка досить делікатна 0.14основа +0.08 повідок, і поплавок 0.5гр. Покльовки досить акуратні. На черговій стандартній покльовці підсікаю і відчуваю гарний супротив. Згадую про підсак,але неможу відволіктись від виважування і до нього дотягтись :-) Після кількох ривків піднімаю на поверхню лящика, даю схопити йому повітря. Підвожу до берега, завожу в прогалину в траві і дістаю свого першого пристойного (грам 600)трофея-ляща на мах :ya_hoo_oo: сфоткав нажаль невдало(на екрані телефона в сонячну погоду недогледів). Потім попалось кілька плоток. Через
годинку знов підсік неслабого суперника - по розміру чуть менший біля півкіло , але боровся більш-бойко. Кайфонув після некрупної плотви :)
Далі був момент підсікання монстра :smilefish: . Дивлюсь поплавок якось боком стоїть - підсікаю -ну думаю є!!!...Монстр без паніки, без спєшки поплив. натягнулась лєска0.14, аж кембрики силіконові полопали, зігнулась вудка в півбубліка-- і зі звоном порвалась лєса на місці кріплення середнього груза. Взагалі без шансів!. Підсікаю - 2секунди -і обрив. натяг лєски і амортизація вудки на швидкість риби неповпливали.
Перемотався, підкормив.
Витяг ще кільки плотвиць і густьорок. І за годину засік ще одного непоганого підляща. Тягнув акуратно, бо незрозумів відразу розміру риби - дав затягти в зілля. От тут я нарешті скористався підсаком - розмочив :-) :-) . біля 400 грам. Єдине фото яке получилось на водоймі

До цього я на цю ж вудку витягав і ващу рибу(карпики на 800-900 грам), але на Басіку це поки моя сама класна рибалка :metal:
Всім удачі!

[Misha77]


Коментарі