Басів Кут, 04.05.2010

Місце риболовлі: Басів Кут

Початок риболовлі: трав. 04, 2010 10:00

Кінець риболовлі: трав. 04, 2010 16:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
ПліткаМотиль
ВерховодкаМотиль
ОкуньМотиль
Карась сріблястийМотиль

Напишу звіт про свою риболовлю.

Рибалили з батьком 04 травня в районі "вишки" мали з собою по одній поплавчанці, насадка мотиль і тісто. Знаючи з попередніх разів що опариша не хоче риба, пропонували їй мотиля.

Прибули на озеро біля 10 години ранку, сіли, прикормили і тут пішло поїхало. В улові : плотка, окунь, верховода, карасік а в кінці рибалки я витяг гарного підлящика. Дуже задоволений результатом. Душу відвів, ловили до 16 години, поки не закінчився мотиль ;;-))) Окуні було штук 5 дуже приємного розміру, два сходи чогось непоганого. Варто відзначити також що переконався ще раз в правильності налаштування снасті. Батьковий друг взяв у нас мотиля але клювання не бачив, так як мав важкий поплавок і відповідно багато грузу. В нас же були маленькі пірїни, тонка снасть, і були винагороджені гарним уловом. Мінуси, це вже як я писав два браконєра, і дуже велика кількість сміття, ну дуже...

ПИ.СИ. Окунь робив вечером мерву, пошкодував що не взяв спінінга, а також пошкодував що поки немає махової вудки, адже намахався так китайським телескопом що спухла кисть руки.

Усім НІ ХВОСТА НІ ЛУСКИ.

[Vetal]


Коментарі