Приватна водойма, 09.06.2012

Місце риболовлі: Каскад (Горбаків)

Початок риболовлі: черв. 09, 2012 05:45

Кінець риболовлі: черв. 09, 2012 15:30

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий3.30048Мастирка, Опариш, ХробакКомпаньйони: Роман Вальчук.
Погода: з самого ранку тепло й безхмарно, потім грози з несамовитими блискавками і стіною дощу, після цього знову гарна погода. Тиск постійно зростав. Вітер постійно змінював напрям.
Час ловлі: з 05:45 до 15:30 суботи.
Місце: перший пірс.
Зловлено: 3,3 кілограми карасів, загалом 48 штук. Також з десяток такого ж розміру карпиків, яких всіх було потоплено.
Наживка: опариші, хробаки, мастирка, горох.
Прикормка: власного виробництва з додавання гороху і кукурудзи. Пізнеше додав ще й Q44.
Снасті: пікер. Також майже безрезультатно було закинуто вудку і фідер.

Випала можливість порибалити на приватному ставку. За словами власника тут ловляться карпи розміром до двух кілограм, присутні дебелі карасі. Також ставок було добре зариблене минулої осені.
Мене ще заздалегідь попередили, що найкраще карп тут бере на варену картоплю, а карась на хробака. Настрій на рибалку був надзвичайно позитивним, тому що рідко коли трапляється така нагода порибалити.

Прибули на місце і я грунтовно закормив місце для вудки макухою з горохом і кукурудзою. Відразу закинув туди вудочку з горохом. Зважаючи на характер дна(в 30 метрів від берегу починався якийсь коряжник) та розмір озера вирішив основною стастю вибрати пікер. Замішав свою фірмову прикормку і наживив хробака. Покльовки не змусили себе довго чекати – пікер працював відмінно, правда ловились карасики розміром до лодоні. А горох мовчав.

 

Була десь сьома година ранку. Сонечко почало ласкати своїм теплом я роздягнувся аж до футболки, небо було майже чистим. Тут у мого напарника бачу відбувається сильна покльовка. Вудка гнеться дугою, 10 секунд незрозумілої боротьби і схід. Напарник каже: “Розігнуло гачка! Взяло на кубик картоплі”. Минає 10 хвилин і сцена повторюється! Знову розгинається гачок. Тут вже і я дістаю нетронутий горох і ставлю картопельку 🙂 . Прочитав лекцію Роману про критичну важливість правильного качка на рибалці і дарую йому Kamasan B983. Розгиналась у нього Cobra, причому доволі пристойного розміру.

На картоплю у мене відбуваються покльовки, але такі слабі на не впевненні, що неможливо підсікнути. Трішки пізніше я все-таки змін підібрати момент і дістав карпика десь на 50 грам. Також я закинув метод оснащений горошеною.

Тут раптово погода кардинально змінюється і до нас прийшла гроза. Іто така сильна, що ми змушені були переховуватись в машині. Година дорогоцінного ранкового часу була втраченою. Після несамовитих блискавок і грому я повернувся до своїх снастей. Дивлюсь – натяг на методі так і не змінився. Але помічаю на ньому слабі потяжки. Спостерігав я за цим хвилин з 10 і вирішив витягнути глянути, що ж це таке. Беру фідера в руки – зацеп! Причому зацеп в метрах 15 від точки закиду. Хитра риба під час грози клюнула, заплутала снасть в корязі і зроила такий де кути натягу. Хазяїн водойми вирішив скупатись і заодно розпутати мою снасть. Нажаль зацеп був мертвим і я втратив не тільки повідок, але й флет-кормушку Preston 🙁

Після цього знову почалась гроза, і ще одну годину довелось відсиджуватись в машині. Повернулись до рибалки десь біля дванадцятої дня.
Я перезакинув вудочку набагато лівіше від точки закорма, між корчами. Отримав відразу там покльовку в корчі 🙂 обрив повідка. Поім ще пробував кидати туди картопляну оснастку – безрезультатно. Як на картоплю, що стояла на вудочці, так і на горошину, яка була наживлена на методі постійно відбувалась покльовки якоїсь дрібноти. Я навіть засняв на відео покльовки на горох:

Зате на пікер клювало справно і стабільно. Правда розмір риби був маленьким, але це краще ніж взагалі нічого. Я перейшов повністю на опариші для пікеру, бо з ними менше мороки і рідше треба перенасаджувати. На опариші клювали виключно карасики, а ось на хробачка іноді проскакували малі карпики. Мій напарник Роман ловив поплавчанкою на картоплю – теж попадались то маленькі карасі то карпики. І на мастирку так само.

Після обіду у мене зачастіли обриви снасті, я по своїй неуважності закидав їх в коряги, або хитра риба умудрялась запутати їх там. Однозначно для пікеру потрібно нав’язати окремих остасток, бо рветься зараз основна волосінь при запутуванні кормушки. У мене пішло десь три оснастки з кормушками, окремо два повідка, три повідка обірвав Роман, які я дав йому. Ну і сама прикра втрата – оснастка з кормушкою престон.
Отже, кльову крупної риби майже не було. Але рибалкою я, звичайно, задоволений, бо тягав рибу постійно.

Після обіду сонце почало пекти добре, і я гарно засмаг 🙂

 


Коментарі