Козлин, стариця річки Горинь, 20.05.2012

Місце риболовлі: Козлин

Початок риболовлі: трав. 20, 2012 04:45

Кінець риболовлі: трав. 20, 2012 12:30

Тип риболовлі: ПоплавокКомпаньйони: Ярослав Грабар, Антон Жданкін, Яковлев Андрій
Погода: температура градусів до 25, вітер спочатку був відсутній, потім почав дути слабий південний, беззмарне небо, тиск високий 997 мегапаскаль.
Рівень води: невідомий.
Час ловлі: з 4:45 до 12:30.
Місце: стариця річки Горинь, неподалік села Козлин.
Зловлено: нічого. Потім почали гратись з меленькою рибкою: верховодкою, красноперкою, яких зловили до 30 штук.
Наживка: мастирка, опариші, манка, перловка, хлобаки.
Прикормка: макуха + саморобна. Андрій окремо застосовував фішку фідер.
Снасті: вудки, пікер.

І знову жодної покльовки!! Та що ж це таке 🙁

Коли ми дістались на місце, то аж ахнули. Краса тут неймовірна. Один берег стариці підпирає ліс на горі, а інший – це просторий луг. Береги заросші чагарником і деревами, але ми знайшли чудові місця для риболовлі. Антон сказав нам, що минулого літа він тут постійно відпочивав і без жодних проблем протягом дня у нього клювали карасі, лини, піскарі і інші представники іхтіофауни. Глибина стариці вражає, вже в трьох-чотирьох метрах від берега, щоб досягнути дна поплавець потрібно підіймати на два з половиною метри! Мій пікор дивився у воду просто вниз, кут складав градусів 45.

Незважаючи на красу цього місця ми не бачили кльову абсолютно. Крім нас неподалік ловили ще місцеві хлопці – ситуація аналогічна. Яка цьому причина – абсолютно невідомо.

Надивившись на нерухомі поплавки ми, слідуючи прикладу Антона, поставили шлибину в 30 сантиметрів і почали радіти покльовкам малесенької рибки з пальчик. Звичайно ж, що вся вона по завершені рибалки була відпущена.

P.S. Комарів там багато, кусають боляче.


Коментарі