Бурштинська ТЕС взимку

Місце риболовлі: Бурштин

Початок риболовлі: січ. 05, 2017 06:00

Кінець риболовлі: січ. 05, 2017 17:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий5.000
Лящ5.000

Були бачили ловили,але для мене залишилось дуже багато АЛЕ.
Після відборів до збірної 2017 по фідеру у всіх на слуху теплий канал Бурштинської ТЕС. Ми також планували,планували і перед настанням морозів нарешті вибрались. Отже вийхали з Рівне в районі 2год 45 хв. Дорога не ідеальна але менш більш через Тернопіль оптимальний варіант в районі 270 км. Гугл малює 230 км в районі Бродів на Золочів,но там дороги взагалі нема,і ще можна через Львів центральними трасами але виходить в районі 330 км.

Що до ловлі то канал являє собою пряму річку шириною десь як наша Горинь,може чуть ширший з течією що тримає 50-60 грамову кормушку.Береги по обидва боки круті,і при березі по метру півтора впавшого камишу.На класичний фідер краще всього ловити з платформи чи крісла безпосередньо з води. По перше ніхто не мішає,по друге захищений від вітру,що задуває з водосховища.З похолоданням риба з цілого водосховища заходить в канал її там стільки :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: тому,щоб пролетіти в 0 це хіба, що ловити без гачка :-) .

Клює на все від купленого до саморобних каш. Враження чудові риби наловили кожен майже по відру і тепер підійшла черга до цього "АЛЕ" на початку тексту. А основною проблемою на цій рибалці -заняти місце. Ми трьома платформами всунулись розкинувшись по березі- я біля куща,а Андрій з Пашкою під вербою де цим доночникам окупувавшим весь берег не зручно було закидати,і то ледве впросили мотивуючи,все тими 300 кілометрами їзди. :facepalm: :facepalm: :facepalm:І це в робочий день!!!

Риболов з Стрия що забрав вудлища звільнивши місце для Полосатого і Андрія казав,що на вихідні заняти місце взагалі без шансів, а з настанням морозів,коли в канал попре крупний лящ і карась то на рибалку тут їздять по запису,по якомусь зошиті короче чуть не нотаріально ці місця передаються.

Я розумію, що написаний трохи сухо, що мені абсолютно не сподобалось. Починаючи від ажіотажу доночників, що їдеш 300км на вмання, і не знаєш де сісти, і закінчуючи тим що риби там стільки що кормак по спинах ходить коли падає, і рибалка якщо вмієш ловити перетворюється в банальне безкінечне тягання риби. Клює на любу куплену сипучку. Якщо зробиш легке зволоження як на плотву,і буде стовп сипухи в товщі стає підлящик і плотва, чуть важче зволоження і довше чекаєш може карасік чи карпік підійти. Як на мене це класний полігон длі спортсменів тестувати якісь новинки. Наживка опариш з мотильом,можна на кукурузку, відстань хто яку найде, щоб кормушку тримало, оснастка інлайн.

Крім цього коли заходить крупний толстолоб то місцеві його деруть драчами що береги кров"ю залиті немов там свиней масово різали :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: Одним словом от такі то неоднозначні враження від поїзки,хоча відловились ,і відпочили знатно!!!

З повагою Тарас!

[ttearjerker]


Коментарі