Велика Любаша, 06.09.2015

Місце риболовлі: Велика Любаша

Початок риболовлі: вер. 06, 2015 08:00

Кінець риболовлі: вер. 06, 2015 19:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий20

В неділю поступила пропозиція від колеги відвідати дану водойму з метою половити карася. Це трохи не входило в мої плани, так як була думка спробувати піймати зубату на Замчиську, та, все ж таки, зваживши всі "за і проти" рушили на водосховище. Я прихопив з собою спінінг, так як думав ловити окуня. Крім цього, взяв з собою 5-ти метровий мах, невеликі залишки прикормки та заморожену мастирку. Ловити вирішили в районі дамби, там комфортно ловити полосатого, та і карась прокльовує. Першим ділом, я закормив трьома шарами (більше не було) вибране місце лову і пішов кидати спінінгом.
Зображення
Біля дамби зібралась вилика кількість малька риб, тому були сподівання, що окунь тут також присутній. Проте після годинного полоскання приманок і не відчувши жодного контакту з рибою вирішив повернутися на попереднє місце подивитись, що там з "карасями". Мій колега нічим не міг похвалитись, проте сусід, який прибув одночасно з нами вже відзначився двома пійманими карасиками. Моя мастирка вже повністю розмерзлася, тому я прийнявся ловити вудкою. Першою в улові була плотва. В подальшому ця риба також клювала і в мене вже почали закрадуватись сумніви чи "підійде карась". Разом з тим, наш сусід періодично витягував карасиків. Проте в деякий час клювання плотви у мене припинилися і після невиликої паузи поплавець ліг на воду. Перший карась опинився в садку. Надалі клювання карасів більш-менш стабільно продовжувалось до самого вечора. Попадались як пристойні екземпляри, так і невеличкі.
Зображення
Зазначу, що у більшості випадків клювання були дуже вялими і іноді я підсікав рибу, коли вже нерви не витримували дивитися на незрозумілі шевеління поплавка. Експерементувати з оснастками у мене не було чим, можливо більш делікатна снасть заставила б рибу більш впевнено брати наживку і результат ловлі міг би бути кращим. Разом з тим, мені вдалося впіймати більше 20-ти карасів різної величини. Крім цього, заробив декілька сходів один із яких, судячи із супротиву, був чималий.
Зображення
Під вечір погодні умови почали покращуватись і клювання риби не припинялись. Можна було ловити і ловити, проте мастирка закінчувалася, та і час останнньої маршрутки наближався, тому риболовлю прийшлося закінчувати. Час пройшов не дарма :) .
Зображення

[Рома]


Коментарі