Велика Любаша, 18.08.2013

Місце риболовлі: Велика Любаша

Початок риболовлі: серп. 18, 2013 06:30

Кінець риболовлі: серп. 18, 2013 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий17Мастирка, Хробак
Лин1Хробак
Спінінга поки вирішив відложити в сторону (доки окунь збирається в осінні зграї :mi_ga_et: ) і знову рушив за карасем. В неділю о 6.30 був вже біля води. Вибрав на мій погляд перспективне місце, замісив саморобну прикормку, здійснив стартовий закорм і став чекати кльову.
ЗображенняЗображення
Цього разу вирішив ловити на два вудилища; 4-х метрова болонка і 5-ти метровий мах. Все ніяк не можу заставити себе ловити однією вудкою. :smu:sche_nie: Болонкою розраховував просканувати дальню дистанцією, а махом ловити карася в березі. Проте через деякий час, все таки, прийняв рішення ловити тільки на одну махову вудочку. Наживка - червоний хробак, мастирка. Достатньо довго карасиної покльовки не було, тому підкинув ще невеличку порцію прикормки. І ось нарешті біля 8-ї години поплавець ліг на воду і перший карась опинився в садку.
ЗображенняЗображення
Надалі карась клював більш менш стабільно. Щоправда клювання були різного характеру. Іноді риба брала впевнено наживку, іноді ледь-ледь ворушила її. Декілька разів під час таких "ворушінь" підсікав і витягував пристойного карася. Розмір риби був прийнятним. В сусідів кльов був не такий як у мене, але вони також періодично витягували карасиків. Думаю, що частіші клювання в мене були пов"язані з періодичним підкормлюванням місця лову. Було помічено, що зранку риба більше реагувала на хробака, тоді як в денний час цікавилась мастиркою...
Як відомо, все добре рано чи пізно скінчується, цей раз не був винятком. Після одинадцятої треба було збиратися. Дуже неохоче це прийшлось робити, так як карась ще прокльовував.
Приємним бонусом під час ловлі став лин, який чинив доволі сильний опір. Також був зловлений один рак та до 10-ти особин плотви. Загальний улов на фото.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Всім НХНЛ.
[Рома]

Коментарі