Богдашів, 16.08.2015

Місце риболовлі: Богдашів

Початок риболовлі: серп. 16, 2015 05:00

Кінець риболовлі: серп. 16, 2015 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий7
Червонопірка4

Вчора ловив на одному із платних ставків, рибалка там коштує 150 грн. з умовою використання не більше трьох вудилищ, за наступні у співвідношенні 1 вудилище дорівнює 50 грн..
На місце прибув о 5 ранку, тому що риболовля у ночі там заборонена.
Коли почало світати, то на поверхні було декілька десятків мертвої риби різних видів.
Першою справою замішав прикормку з ціллю саме на карпа : FISH DREAM карп і карась на базі тестування нової для мене прикормки АЙ подсекай універсальна, плюс з додаванням сухого атрактанту від VDE ALL ROUND ADDITIVE CHOCOLAT , а також по 100 грам пшениці і кукурудзи. Прикормка мала багато середніх фракцій, що повинно позитивно було знайти відображення на рибі. Нова для мене прикормка в принципі сподобалася, не чим не гірша, але і не краща інших бюджетних кормів.
Оскільки на цій рибалці вирішив перейти від кількісного до більш якісного показника, тому і оснастку використовував відповідну , з розрахунку клювання карпа.
Дві махалки були оснащені основною ліскою з флюкарбону від sunline siclon 0,16, а також повідками з того ж таки флюрокарбону, який давав додаткову тягучість від milo krepton 0,14 , гачками від owner N' 10 серії iseama -rv та поплавками ditier delonnoy by RIVE 2 г., DINO erdei attila champion 2004 1,5 г. . Приманки: кукурудза та черв'як.
Далі вибір місця, однак глубина лову 30-50 см. :sh_ok: , а max. на центрі ставу 1м., вода впала за межами пристойності, таке собі болотце, при підсачування можна по пояс піти у мул.
Хоча ловив до 12.00 , але за цей час вдалося вимучити 7 карасів на долонь , 4 краснопірки, одна реально на пів кіло зійшла, товстолоба на 1 кг., покльовка на кукурудзу в рот та карпа на 1,5 кг. - черв'як.
Крім однієї краснопери, всі клювання реалізовані.

[forest]


Коментарі