Стара Мощаниця, 8-9.06.2014

Місце риболовлі: Стара Мощаниця

Початок риболовлі: черв. 08, 2014 19:00

Кінець риболовлі: черв. 09, 2014 10:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий20
Плітка1
Лин2

Доброго дня панове!
Рибалив на даній водоймі із тестем з 19:00 по 10:00 - 8,9 червня. Ловили на північній стороні ставу метрів 200 від дамби. Ввечері кльову майже не було,
час від часу на поплавчанки посмикував дрібний карасик та гірчак який не давав можливості навіть себе підсікнути.
З наживок пробували хробак, опариш, кук-пуф - часник, мед, ваніль, кукурузку. В прикормку використовува Sensas-карась+макуха+кукурудзяна крупа+висівки.
На ніч було закинуто три донки - вбивця карася, і два спутніка на горох з кукурузкою які простояли усю ніч безрезультатно.
Вранці спробував ловить на фідер на дистанції метрів 35-40, почав клювати карасик на лодошку, також на фідер з кук-пуфом була зловлена плотвичка трохи більше долоні. На прикормленому місці для поплавчанок продовжував клювати дрібний карась розміром з палець :facepalm:
Загалом було зловлено 20 карасиків, 1 плотвичка, 2 линочки і 1 гірчак, більший карась і плотва була зловлена на фідер, уся дрібнота (яка попливла підростати) на поплавчанки. На спутніки взагалі нічого не клювало. Хоча багато рибалок на північній частині ставу ловили на спутніки. На південній стороні усі ловили на поплавчанки між лататтям. Уле у всіх результат був поганий - клювала дрібнота.
Фото до звіту додам пізніше.
Усім хорошого кльову! :co_ol:

[Hamster]


Коментарі