Грушвиця, 13.07.2014

Місце риболовлі: Грушвиця

Початок риболовлі: лип. 13, 2014 16:00

Кінець риболовлі: лип. 13, 2014 21:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий4.00080Мастирка, Опариш, Хробак

Був 13.07. з 16-ї до 21-ї.
Прикормка: Фішдрім Карась для махових і Фішдрім Короп+Власноруч зроблена заготовка для донок+мастирка.
Наживка: на махові - опариш, гнойовий черв"як, мастирка; на дальнобойки - кукурудза, опариш, черв"як.
Приїхавши, закинув спершу дальнобойки з пружинами. Потім закормив місце під поплавчанки. Одразу під берегом почав брати дрібний карасик. Дальнобойки мовчали. Подальші варіації з прикормкою, наживками результат дали лише один раз. Витягнув карасика грам на 200-300. Далі до самого вечора - тишина. Пробував і просто кормушки і пружини типу "убивця карася". Результат - нуль.
Зате на махову "відірвавсь" як і в попередні рази. Якщо в день і до вечора карасик більш активніше клював на опариша і черв"я - то після 20-ї десь почав активніше брати на мастирку. Коротко усе.

ЗображенняЗображення
Крапочками - позначено шлях, хрестиком - місце лову.
Їхав прямо до церкви, потім повертав ліворуч і об"їжджав став через село. На розвилці можна і раніше повернути і "зрізати шлях", задовго до церкви, але там дуже погана гравійна дорога. Ловлю завше в одному місці, там зручно ставити авто і просто комфортно, хоча в плані уловистості, чув що дуже перспективні місця на "бетонці", тобішь на греблі з бетонних блоків. Незнаю. Сам не пробував там. Просто якщо попасти у спеку на ті бетонні блоки - то там засмажишся як рак :-)

[ehnaton]


Коментарі