розвідка у Грушвиці

Місце риболовлі: Грушвиця

Початок риболовлі: черв. 24, 2014 13:00

Кінець риболовлі: черв. 24, 2014 20:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2.00050Опариш, Хробак
Йорж1Хробак

Привіт усім. Як відомо - усе що спонтанно - зазвичай найкраще :-) Так і я, о 12-й вирішив з"їздити в Грушвицю з поплавком у "розвідку", адже ніколи там не був.
Зібравшись нашвидкоруч, заскочив на Боярку купив черв"я з опаришем пошпарив на став.
Біля церкви повернул ліворуч, довелось об"їжджати став через село до шлагбаумів. Біля шлагбаума, на першій же кабінці й зупинився. Вартість 50 грн. Берега де пологі, де гостріші, обривисті. Є прочищені місця, але не всюди. Багато перспективних місць порозші високою кропивою. Що трішки є незручно. В цілому - нормально. Буває й гірше і за більшу ціну.
прикормка була змішана: своя основа на різних сухих крупах, зернятах соняшника, конопель і т.д. + добавив пакет Фішдрім карась. На березі чуток добавив землі, розбавив водою, закормив місце і давай ловити. Оснастка: махова вудочка 5 м, основна 0,12, повідок 0,10, поплавок 0,5 г. Перші 1,5-2 год - було глухо як в танку. Потім піднявся вітер. З часом вітер посилився значно. Довелось змінити оснастку на більш "важку". Взяв 0,14 основну, 0,10 повідок, 1,5 г поплавок. З 13-ї до 17-ї години я заробив 5 реалізованих покльовок карасиків чуть меньших ніж долоня. Багато було сходів - дрібноти шпротного розміру дуже багато.
О 18-й десь добряче закормивши місце рибалки підійшла дрібна рибка і тут почалось "як у чорних камнєй" :-) Не встигав закидати. Багато випускав дрібноти. До 20-ї години трішки насьорбав карасиків і окуньців (останніх старався випускати). За всю рибалку було спіймано одного карася чуть більше долоні. Всі решта меньше долоні.
Весь улов.
ЗображенняЗображення
Загалом на ставку рибалок майже не було. Дві людини на авто було праворуч мене і все.
Відпочинок рахую вдався. Задоволення отримав, водойму розвідав. Цікаво було б ще пополювати там на фідер. Але то згодом.
P.S. Допоможіть опізнати дану рибку
ЗображенняЗображення
Очі з яскраво фіолетовим відтінком, за очима йдуть жаберні кришки у вигляді 5-ти кутної зірки, дуже гострі, за ними звичайні жаберні щоки. Вздовж тіла зверху під плавником чорного кольору крапочки. Рота роздявляє "як бичок". ЩО за звіра вполював ? :)
Ось наче й усе.

[ehnaton]


Коментарі