Гільча, 19.05.2013

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: трав. 19, 2013 05:20

Кінець риболовлі: трав. 19, 2013 13:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий35Горох, Мастирка, Хробак
Короп0.2503

Здоровенкі бУли, панове рибалки.
Вкотре відвідав даний став 19.05.2013 разом з кумом та кумою. З оснастки по маховій і по "дальнобойці" з поплавком. Принада - "Флагман універсал", наживка - черв"як, опариш, мастирка горох + антрактанти різних запахів (аніс та полуниця). Приїхали на став о 5:20 - як завше буває на Гільчі - рибацький аншлаг. На авто припаркуватись ніде. Більш-менш вільним був лише потилежний берег, що без дерев, але ближче до 10-ї і він був "запакований". Заплатили по 50 грн. за душу, наголошую, не за рибака, який буде ловити рибу - а за кількість присутніх душ. Думаю якби був кіт в салоні авто - за нього також довелось би платити. Відзначу, що з самого ранку, настрій був спорчений дискусійною розмовою з охоронцем. Але про це в кінці звіту :men:
Стали як і минулого разу в куточку ставу, на дерев"яному пірсі. Завше мене цікавило, чому на ньому ніколи немає рибаків, коли вздовж дороги ніде й гілці впасти ? Мож місце "непросте" ? Сказати що фігове - не сказав би...навпаки....пірс, входить прямо у воду, сектор облову хороший, одразу під пірсом є глибинка, хоч біля нього лови, хоч на дальнобойку.....а чогось не стоять на ньому рибаки окрім мене. Мож що знають чого незнаю я ? хз.... :du_ma_et:
Закормились, позакидались - майже одразу пішли покльовки, але в основному карасики-шпротинки. Я уміймав 2-х дзеркальних коропчиків на долоню, кум ще одного - відпустили, звичайно. Що шпроти, що коропчиків. Забирали лише екземпляри що на долоньку. Десь після 2-х годин інтенсивного кльову - дрібнота відійшла від берегу. Кльов затих. Притому що погода була майже ідеальна. Вітру майже не було. На поверхні штиль. Навіть маленьку ніжненьку покльовочку було видно. Що не могло не приносити задоволення від процесу.
З ранкового кльову - було впіймано ось такого красеня, на мою думку,
ЗображенняЗображення
позолота так і сяяла на сонечку :) Хоч це і не золотистий карась....певно якась помісь з коропом....
Усе клювало на опариша. Інша наживка "мовчала". На дальню поплавчанку також чіпляли опариш. Решту улову було впіймано на "дальні". Десь біля 13-ти ми вирушили зі ставу. Праворуч від нас, поперек ставу, сиділи фідерники і поплавочники вперемішку. Один чолов"яга постійно заходив у водойму і виймав зачеплені снасті. Для себе зробив висновок що фідерно-карповою оснасткою там не шибко половиш - дорого вийде... Коли він повертався вкотре, то вигукнув "тут кущів більше чим у мене в садку.......да тут колода яка лежить ще!!!!!!!!". В основному усі хто був по різні боки від нас - тягали час від часу таку ж рибу як і ми з кумом. Великої риби не бачив ні у садках, ні на поверхні водойми щоб випригувала... Закрадається підозра, що якщо вона там і є - то в ду-у-у-уже малій кількості :facepalm:
На фото улов: перший мій, у відрі - кумів.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
В цілому рибалкою задоволені, якби не....
А тепер про негативне.
Незнаю наскільки то критично...але у "маточнику" помітно спущений рівень води, сліди від рівня води "свіжі", знач десь недавно спускали.
ЗображенняЗображення
Під "дамбою", та далі, де є комиш чи кущі які - в них є здохла риба :ny_tik:
ЗображенняЗображення
Що це ? "Природній відбір" чи недбальство тих хто відповідає за цей став ? Доречі, а ХТО відповідає за цей став ? Дуже цікаво було б дізнатись ХТО власник...у світлі наступного. Те, про що я обіцяв написати ще на початку звіту.

І так ранок...Перше ЩО, а не ХТО зустрічає вас біля ланцюга на в"їзді до ставу - це хамовите обличчя "консьержа", який з виглядом, наче я наср.... йому в борщ, тицяє мені білетики. При чому, це все супроводжується такими словесними і жестикулятивними емоціями, наче я прийшов до нього додому, і прошу щоб він мене накормив, напоїв, і уклав спати з його дружиною. Окрім того, у мене виникло логічне питання: ЧОМУ ми маємо платити за третю людину, яка не буде ловити рибу ? На що у відповідь почув напрямок куди нам треба чи то йти чи то їхати, людиноподібне розвернулось і пішло у своєму напрямку.... Бажання було одне - вийти і дати в рило за таке хамське відношення. На прохання надати інформацію про власника, його контактний телефон, чи будь-які інші контактні дані - людиноподібне сказало, дословно: "Якщо ти такий умний, то пи.....й в райдержадміністрацію, там тобі усе пояснять. А з групою поддєржкі у мене не ловлять"... Бажання дати в рило не проходило... Але вирішивши стриматись, адже все таки старша людина, і дурним вразі чого все одно визнають мене а не його - платимо за третю душу і їдемо рибалити... Що було далі - ви мали можливість прочитати вище.
Ось наче й усе.
На останок, до форумчан:
1) Хочу знати ХТО власник даної водойми. Його контактну інформацію, якщо це можливо. Адже з фрази "...а з групою поддєржкі у мене не ловлять"... - я так розумію що там Царь, Бог цей неадекват.
2) На яких умовах, офіційно, має відбуватись вилов риби, за ЩО я маю платити, а за що - ні. Повторюсь - якщо брати по нинішнім "розкладам" - платити доведеться і за кота, що буде з вами у автівці. З рештою, я плачу 50 грн., за що ? За те що мені нахамлять ? Чи за стовп з проводами, який звисає над водою з зими ще, і його ніхто і не збирається походу піднімати, а там роботи - двом чоловікам на 30-40 хв. Не візьми з одного-двох рибаків плати - і вони тобі його встановлять ще краще ніж було.
ЗображенняЗображення
Печально... :facepalm: Для себе я цей став ЗАКРИВ. Принципово панове. Краще віддам свої 50 чи 100 іншому, для кого я не тільки рибак і джерело здобутку, а й ЛЮДИНА.
p.s. прошу вибачення, за дещо емоційний, а в деяких моментах і грубий звіт, накипіло....

[ehnaton]


Коментарі