Горбаків, 8 серпня 2010 року

Місце риболовлі: Горбаків

Початок риболовлі: серп. 08, 2010 06:00

Кінець риболовлі: серп. 08, 2010 16:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2.60047Опариш, Тісто, Хробак

Автор статті: Олексій ФедоришинКомпаньйони: Мельничук Віктор

Погода: прохолодний ранок, спекотний день, періодичний помірний вітер; з дощем пощастило – серйозна хмара пройшла мимо

Час: з 6:00 до 16:00

Улов: 47 карасів (загальною вагою 2,6 кг)

Наживка: опариш, кукурузка, тісто, червяк дощовий

Прикормка: Флагмановська, для карася

Снасті: дві вудки (одна з котушкой, одна під глуху оснастку)

Ситуація на водоймі: кльов був, але слабкий для даної водойми

Інформацію про дану водойму побачив на одному з рівненських форумів. Було сказано, що там достатньо невеличкого карася, а так як рибалка я починаючий, то вирішив туди навідатися. Тестовий заїзд було здійснено в п’ятницю (5 серпня), але із-за незнання водойми вибрали неправильне місце, і за півранку дістали тільки три десятки малька. Бачачи, що нема чого втрачати, я перейшов на протилежний берег (західний), і через 15 хв зрозумів, що карась є, і його багато. Пересіли на нове місце, і за дві години дістали півтора десятка карасиків.

В неділю я їхав з своїм кумом, уже знаючи де потрібно сідати і на що ловити.Приїхали, вибрали собі місця. Спочатку кльову, як такого, не було – мабуть риба відчувала зміну погоди, бо зі сторони Рівного рухалася дуже серйозна хмара з серйозними намірами, і відповідним звуковим супроводженням 🙂 Та все таки нам пощастило, і хмара оминула нас стороною, тільки трішки намочивши легеньким дощиком. Після цього карась почав по трішки брати.

Через годину у мене було 5 карасиків, у кума біля 10. В якийсь момент у мене взагалі пропав кльов, і ми вирішили, щоб я пересів до нього, так як у нього справа більш-менш йшла.Ну а далі почалася справжня карасина рибалка: то клювало при закиданні, то тримаючи в руках одну вудку з карасем уже діставав іншу, на гачку якої також був карасик – не було часу навіть випити кави з бутербродом.

Так як сторож розказав, що в ставу крім карася є ще линок, окунь, карп та щука, то кум загорівся ідеєю зловити линка, і на одну з вудок постійно наживляв черв’яка. Втім, там клював тільки карась. З іншої риби він бачив тільки малесенького дохлого окунця.В результаті весь день ловили на опариша.

Я пробував закинути подалі кукурузку, надіючись, що новачкам щастить, і я здуру дістану якогось карпика, але ні однієї покльовки так і не побачів.

Результат рибалки: у мене 47 карасів, у кума – 41.

P.S. Фотографії зроблені в п’ятницю, на тестовому заїзді.


Коментарі