Гільча, 09.05.2013

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: трав. 09, 2013 06:00

Кінець риболовлі: трав. 09, 2013 11:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий36Опариш

Був з кумом 09.05.2013 з 6.00 до 11.00. З самого ранку тільки приїхали - рибаків було аншлаг як кажуть. Багато хто з ночі ще, судячи по палаткам та "розпакованості" деяких рибалок. В основному з ночі були "карпятники". Вартість не змінна - 50 грн. з душі. У місті між деревами, де висів на дротах стовп над водою - він так і висить :facepalm: Невже його не можна підняти з води? Там на пів години роботи від сили :du_ma_et:
Об"їхавши водойму по дорозі правою стороною, побачили що вільних місць практично немає, сіли з кумом в самому куточку біля "маточника", на дерев"яному пірсі.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
З наживки мали усе. Закинулись на три махові. Черв"я, кукурудзу і опариша. Поки я замішував прикормку (Фішдрім Карась) - "проспав" покльовку на опариша. Потім ще одну......і ще одну :facepalm: Буває....коли голова не дружить з руками чи як там :-)Закормились - чекаємо. Покльовки почались десь за хвилин 5-7. Але тільки на опариша. Пробував на мастирку - ду-у-у-уже слабенько - але покльовувало. Вся решта наживки "мовчала". Покльовки були напливами -то клює то не клює. Сусіди так само - то витягували по карасику - то сиділи курили бамбук як і ми. На поперечці, що відділяє маточник від ставка - засіли 5-6 фідеристів-карп"ятників. Бачив як час від часу витягують фідери - але реалізовані покльовки були далеко не у всіх. В основному витягували з карасиком на гачку ті, в кого була оснастка "соска", "спутник" і похідні "клони" цієї оснастки. Оснастки з кормушкою витягували "пустими". Десь біля 10-ї з"явився вітерець. Пішла хвиля. Клювати фактично перестало. Люди одне за одним почали змотувати оснастки і уходити. Відсутність кльову плюс пекуче сонце, яке почало шкварити не по дитячому - зробили своє. Десь біля 11-ї зібрались і ми. Результат - у мене 19 штук, в кума 17.
Мій улов
ЗображенняЗображення
Що хочу відзначити - карасик цікавий... Починаючи з того ЯК клював, ЯК чинив супротив, і закінчуючи тим який на вигляд.
1) Покльовки були я би сказав як окуневі :) При тому, що на воді був "штиль" - покльовок не було помітно в половині випадків. Або різко топиться поплавок (1,0 г), або вискакує з води і падає на воду. Поодинокі були випадки - коли поплавок "водило".
2) Витягувати карасиків було досить таки цікаво - супротив з їх боку був шалений. Було відчуття, що з того боку, у воді як мінімум карась на 200-300 г :) А не стандарт-долонька, як виходило по факту.
3) Вигляд...карасики досить таки цікаві...На фото зробленому телефоном цього не зовсім помітно, але карасики більш видовжені ніж округлі, це раз, мали в основному золотистий окрас ніж темно-сірий, це два. Що це ? Якийсь "результат" ікрозмішання ? ;-)
ЗображенняЗображення
Ось наче й усе. Ні хоста вам - ні луски :-)

[ehnaton]


Коментарі