Не клює

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: квіт. 21, 2013 16:45

Кінець риболовлі: квіт. 21, 2013 19:00

Тип риболовлі: Поплавок

ЗдоровЕнькі бУли, панове рибалки!
21.04. вкотре мої плани не співпадають з планами керівництва (щось часто....мож то що інфекційне ?) :du_ma_et: :-)
Але охота, кажуть, гірше неволі. Я і мій сусід, беремо снасті і вирушаємо на став. Дорога по трасі до повороту на став відносно нормальна. По обидва боки бруківки, що йде до самого ставу ще лежить сніг. Загалом на ставу дорога і берега нормальні. Сухо, без грязюки. В деяких місцях пообвалювались береги. В одному місці разом зі стовпом. Стов на дротах висить над ставком на відстані 30-50 см від води.
Оплата така ж як і минулого року - 50 грн., і пофіг що приїхали в кінці дня (16:45-17:00).
Стали за деревами ближче в бік альтанок.
ЗображенняThumb
Поки розпаковувались - вітер був у спину. Коли закинули снасті, закормили місце (FishDream карась) - вітер змінив напрям і дув вже злівого боку, наганяючи хвилю.
Ловили на дві махові кожен. На "волнорезах" сидів чувак з родпот-ом і фідером+донки (якщо чесно був трішки здивований, що дозволяється в цю пору ловити на такі снасті). Решті чоловік 5-7 - з поплавчанками по 2-3 на кожного. Загалом людей було мізер.
З наживки мали майже усе: кукурудза, перловка, хробак, мотиль, опариш, мастирка (горох та ваніль), бовтушка... Результат - за 2,5 год. дві покльовки, в товариша рак на черв"я, в мене якась шпротинка на опариша :facepalm: Такої рибалки у Гільчі в мене ще не було :ny_tik: :wall:
=Герой дня=
ЗображенняThumb

=ЩО за звір незнаю....синька яка чи що=
ЗображенняThumb
ось коротко й усе :( Надіюсь пізніше там рибалка буде кращою, бо знаю за попередніми рокам - карася принаймі там було тьма.

[ehnaton]


Коментарі