Гільча, 08.08.12

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: серп. 08, 2012 05:30

Кінець риболовлі: серп. 08, 2012 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп3.0003
Короп дзеркальний0.8001
Карась сріблястий

Е-е-е-ех, не хотів писати, соромився - але таки відпишусь...що ж, хіба тільки "перемогами" хизуватися ? :)
08.08.12 були з кумом у Гільче. Приїхали о 5.30. Сіли під вербами, дальше за дамбою. Берег обривистий. Закормили місце (FishDream "Карась"+сипнув пару жмень перловки з ваніллю). Розклали дві маховкі 5 м. Основна 0,14, повідок 0,12-0,10. Поплавки 2 г "Бальза".
Пів години, година - тишина. Під самим берегом побачив грам на 300-400 мертву рибину, більше не видно було, але специфічний запах підказував що або така ще є, або нещодавно була і не вивітрилось ще.
Десь біля 7-ї я впіймав карасика на долоню. Потім ще одного. І знову тишина. Погода була перемінна. То штиль - то вітерець і відповідно хвилька.
За такого кльову вирішив погратись з глибиною - коли підняв на половину від дна - пішов карась. Увесь майже одного розміру. На долоню. Попались пару екземплярів і більших. "Шпротин" не попалось жодної.
Через якийсь час вирішив спробувати наживити кукурудзинку, з розрахунку на яку плотвичку, чи крупнішого карасика....але аж ніяк не на дзеркальних коропів до кілорама і більше :( І тут почалось....
У пів глибини від дна, на відстані 0,5 м від берега спершу у кума потім у мене покльовка...Вудка дугою, жилка натягнулась аж забриніла - я підтягнув до поверхні, і побачив ротяку дзеркального коропа, на вигляд - до 1 кг, а може й більше - бо повідок тільки дзенькнув... Підсака не брали!!!!!! на карася ж йшли, щоб його де!!!!
:((((((( Короче - так до 12 год. ми відверто просрали по 4-5 гарних екземплярів кожен :ny_tik: Під кінець нам прийшло на розум спригувати у воду з відром і вичерпувати їх з води. Таким чином ми вполювали по 3 дзеркальних коропа кожен і 1 звичайного грам на 800 в кума. Один то був більше кіло точно. Благо хоч відшукав у себе жилку на 0,18 - то переробив з неї оснастку прямо на березі. Ось такі то пірогі. Ще раз переконавсь, що якщо їдеш навіть на тюльку - все одно бери з собою ВСЕ!!!!
На середині випльохкувались трофейні екземпляри. Один коли хльопнув по поверхні - у нас з кумом мову відібрало - на вигляд певно кіло до 20. Він був не довгий - а круглий швидше. Так що з впевненістю можу сказати - що трофейні екземпляри там водяться. От тільки як дальнобоїчку закинути - чесно кажучи незнаю - багато коряг, які відверто стирчать з води на різній відстані від берега :( і якщо навіть туди - завезеш човником - ЯК вразі покльовки витягнути її - ХЗ.....
Загалом рибалкою задоволені. На 4 сковородки смажака було, ще й наморозили в холодільник на майбутнє :)

[ehnaton]


Коментарі