Гільча, 04.06.2012

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: черв. 04, 2012 15:00

Кінець риболовлі: черв. 04, 2012 18:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий34Перловка

Привіт усім.
Вчора спонтанно вирвався на цей став біля 15-ї години. З прикормки мав те, що нарив в "закромах родіни", пів пакета ФішДріма-Універсал, на насадку по швидкому зварив перловки, в холодільнику була тижнева мастирка-горох, баночка з кукурудзою. З тим і поїхав.
Стали збоку "обривів" під деревами. Закормив скільки зміг - і закинув. Покльовка пішла одразу. На перловку. До 18-ї години зловив 34 шт. Різнокаліберні, але дуже дрібних мало. В основному на долоню і чуть менші. Усі на перловку. На горохову мастирку не клювало. Закидав дальнобойку з кормушкою і кукурудзою (перловкою) на наживку - тільки один карась і той на перловку. Клювало "напливами". Підніметься вітер, піде хвиля - кльов припиняється. Втихне - і клює знову.
Улов на фото (сорі за якість, фотіка не брав - фоткав мобілкою).
Thumb

P.S. З того боку де дерева - ну дуже незручно "працювати" маховим вудлищем - товстий (з палець) електричний кабель висить натягнутий і провисший між деревами над самим краєм ставу на висоті 3-4 м від землі. Якщо закидати махом чи після підсікання піднімати вудлище вверх - 100% чіпляєш. Це дуже не сподобалось. По кількості обірваних снастей на тому кабелі зрозумів що багато хто на то попався :( Доводилось підсікати і витягувати вудлище в бік.

[ehnaton]


Коментарі