Гільча, 22.05.2011

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: трав. 22, 2011 05:10

Кінець риболовлі: трав. 22, 2011 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий22.500Манка, Опариш
Короп1.0005Манка, Опариш

Знову випала нагода "відірватися" по карасику на ставу в Гільчі поблизу джерела Св. Миколая в неділю:)
На ставок приїхали (я, мій дядько і тато) в 5:10 і були трішки шоковані, оскільки яблуку вже не було де впасти - машина на машині :-( Проте моє місце)) не було ще зайняте, оскільки дещо є некомфортне з погляду сухої ловлі, тому ми з дядьком успішно там і розклалися, а тато пішов шукати далі по берегу))). Кльов не змусив себе довго чекати і стало зрозуміло, що сьогодні знову рулить одна поплавчанка :) . Згодом закинули ще одну на дальню відстань в надії на карпа.
Піднялося сонечко і ловити було ой як гаряче: :)
 
Thumb
До речі, 22 травня в Гільчі престольний празник Святого Миколи, - людей було більше, ніж навіть на Водохреще. :sh_ok: Цілий день до джерела приїжджали люди, купалися, стояв гамір, пускали в день салюти :-) і щось стріляли протягом цілого дня. Ось така ситуація спостерігалася в неділю біля джерела:
 
Thumb
На рахунок риболовлі - клювало практично на все. Зранку успішно ловили на опариша та черв'яка, проте на черв'яка кожна третя рибка - невеличкий карпик, якого випускали. Ближче до обіду кльов став не такий активний на опариша, і ми спробували манку - і знову понесло :) :) :) Закинув - витягнув, як з кулемета :) До кінця вже ловили тільки на манку) Сусіди біля нас ловили на пшеницю - клювало рідше, але стабільно проскакували карасики побільше, при мені витягнули з десяток по грам 200-300. В мене такого жодного за весь день не було :hi_hi_hi: . Ось таке ловилося:
 
Thumb Thumb
В результаті вчорашньої риболовлі я зловив 9,6 кг, дядько 6,3 кг і тато 6,6 кг карасиків. В тата ще був схід гарного карпа на поплавчанку на черв'яка, проте глуха снасть і поводок 0,1 не витримали(((( На фото мій улов і улов дядька у 20-и кілограмовому відрі з-під клею для укладання пінопласту:
 

Thumb Thumb

Всім вдалої рибалки :co_ol: :co_ol: :co_ol: :) :) :)

P.S. Після вчорашнього чищення цих "шпіонів" найближчим часом тільки спінінг :-) :-) :-)

[Bulick]


Коментарі