Гільча, 01.05.2011

Місце риболовлі: Гільча

Початок риболовлі: трав. 01, 2011 06:00

Кінець риболовлі: трав. 01, 2011 15:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий13.800Опариш, Хробак

:a_g_a:

Коротко про водойму - став знаходиться відразу навпроти джерела Св. Миколая, що в 2-ох кілометрах від острозької траси. Зимою 2009-2010 рр. на ставку був страшний замор, рибу вивозили тоннами. :sh_ok: :sh_ok: Через сморід, що стояв у селі навіть був конфлікт між власниками і жителями села. :men: Проте зараз ситуація на водоймі нормальна - запустили нову рибу - коропа, білого амура і карася. Ловляться в основному екземпляри 1-2 кг і рідше трофеї, що вижили після замору і маса карася розміром з долоню. Став досить великий за своєю площею, проте риболовля можлива на відстані 20-25 м від берега, оскільки далі суцільні кущі, які не були обрізані під час підняття рівня води і розширення меж ставу - 100% обрив :a_g_a: :a_g_a: На фото нижче видно, яким був став до наповнення, а червоною лініює обвів межі ставу на сьогодні:

ThumbДекілька фото водойми:

   Thumb Thumb

А тепер детальніше про вчорашню риболовлю. :)
Риболовля коштує 50 грн. з людини, так як і минулого року. Жодних обмежень по снастях, виловленій рибі не вказується, лише сторож просить випускати маленьких карпиків, запущених цьогоріч, що ми успішно й робили (попалося штук 20 як дзеркальних, так і звичайних). Карася просять забирати ВСЬОГО, що попадається, оскільки його розвелося дуже багато.
Рибалили ми з 6:00 до 15:00 год. на півтори поплавчанки кожен :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: тобто мали по дві, але коли клювало - встигай з однією справлятися))) Клювали з 6:00 до 10:00 год. і з 12:30 до 15:00 год. - коли дув північно-східний вітер, в перерві вітер помінявся і не було жодної покльовки :ne_vi_del: А коли вітер дув "правильний", то клювало і в сонце, і в дощ, і в град, оскільки це все постійно чергувалося.
Наживка - опариш і черв'як. Кльов був на будь-якій відстані від берега, тому щоб "не напрягатися", ловили вудками по 4 м і 5 м.)))

Зранку був досадний схід в друга на дальній закид на кукурузу - пізня підсічка і карп в кущі і обрив:-( :-( :-( Взагалі були й ті. хто приїхав суто на карпа - ловили на горох і в улові було від одного до п'яти коропців вагою біля 1 кг.

А нас клював ось такі карасики:

Thumb

Фото мого улову (у пакеті) і улову мого друга (в садку) після ранішнього кльову до обіднього затишшя:
 
Thumb  Thumb

В результаті вчорашньої риболовлі я зловив 7,1 кг, друг 4,4 кг і тато 2,3 кг карасиків :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Давно я не отримував такого задоволення!!! :) :) :)

[Bulick]


Коментарі