Понебель, 15.05.09

Місце риболовлі: Понебель

Початок риболовлі: трав. 15, 2009 00:00

Кінець риболовлі: трав. 15, 2009 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп30

В п’ятницю 15.05.09 відвідав Понебель – з діловим візитом 8) .
Пройшовши та відмітившись на КПП через весь рибгосп дійшов до їхньої будки,де вповноважений мужик знімаючи таксу сказав, що рибка покльовує але не з самого ранку.

Зображення

Зображення

Зразу закормим одну точку під матч на віддалі 50 м. та й почав пробувати. Перша година абсолютний ноль.... далі так само .... Розмотав фідерок ... На фідер вже згодом було пару клювань та пару коропців – стандарт 250 – 300 г.

Зображення

Закормив небагато другу ближню точку під мач – десь 15-20 м. Через декілька хвилин яскрава покльовка на „зникнення ваглера» Трохи виждавжи підсікаю та й раптово фрикціон катухи починає розкручуваитись та набирати серйозних обертів. Розмотав як раз до стопорної резини на катушці 50 м та зупинився. Як в резултаті виявилось це був перший із трьох побігів. Через 35-40 хв. Все ж таки підвів рибину до себе.

Зображення

Тут на короткій відстані особливо відчуваєш, що таке матч з тестом до 20г. – це відверто кажучи зовсім не коропова палака 3 lbs. Але все ж таки з достаньою кількістю адреналіну я його підняв. Коропець - двушка.

Зображення

Піднявся вітерець .... хвиля. Далі десь з одинадцятої ловив майже одним матчем ... навіть не міняв після цього випробуваний поводок – 0,12 трабуко діамонд. Рибка прокинулась та була особливо рухлива, що відзачилось на клюванні. Тут навіть особливо точно не потрібно було кидати. Кльов стабільний але не дуже частий .... потрібно було дещо вичікувати але в загальному як то говорять без холостих. Крупного коропа вже не було..

Зображення

Зображення

В цілому риболовля сподобалась не зважаючи, що це рибгосп....відрив на всі сто.... як по враженням так і по к-сті риби ... Підвезло з погодою – чисто коропова. На сьогодні водойма зариблена достатньо ... але існує певна специфіка ловлі, що потрібна для результату. Ловив на водоймі один... Після обіду приїхав, ще один мужик аматорського плану, але як з’ясувалось до часу мого відїзду в нього нуль.

Зображення

Ось такі справи... та й такий невеликий звіт....

[ZVod]


Коментарі