Городок (біля монастиря), 12.05.2012

Місце риболовлі: Городок, монастир

Початок риболовлі: трав. 12, 2012 06:40

Кінець риболовлі: трав. 12, 2012 12:30

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь3Хробак
Верховодка1
Карась сріблястий0.2002Опариш

Компаньйони: Олександр Чернюк, Андрій
Погода: вітер північного напрямку, безхмарне небо, тиск стабільний 995 мПА.
Рівень води: в нормі.
Час ловлі: з 6:40 до 12:30.
Місце: недалеко від зупинки.
Зловлено: три окунці, одну верховодку, два маленькі карасики. Щось більше зійшло.
Наживка: опариші, мастирка, хробак.
Прикормка: відсустня.
Снасті: вудки.

Маршрутка “Рівне-Метків” забита рибалками трохи більше ніж повністю, я нарахував 23 рибалки! На диво, майже всі поїхали далі – мабуть рибалити на річці Горинь. Але на самій водоймі в Городку майже не було вільних місць, повний аншлаг. Тому мої компаньйони відразу пішли шукати собі місце, а я всівся на першому вільному.

Ставок конкретно заріс! Віднині ловити на якісь інші снасті крім вудок тут просто неможливо. Спочатку я сів між мостом і дамбою, але там була присутня течія. Мені це дуже не сподобалось і я перебрався на північо-західний берег.

Зі слів одного рибака(які пізніше підтвердились) риба починає тут ловитись після восьмої ранку і клює цілий день. Надто довгих вудок, а тим більше безенерційних котушок взагалі не потрібно. Всі вікна води розміщуються не далеко від берегу, тому навіть 4-4,5 метрових вудилищ буде цілком достатньо для успішної ловлі.

У мене на хробака відразу клюнув маленький окунець. Потім впродовж рибалки на хробака клюнуло ще два таких же недомірка. На опариша(одненького) у мене відбулась впевнена покльовка, я почав тягнути якусь нормальну рибу. Але через 20 секунд боротьби гачок вилетів з рота риби. Полетів по інерції вверх і заплутався в гілках дерева. Клюнула рибина на шестиметрову махалку, якби клюнула на телескоп з катушкою мабуть шансів вийняти було б більше. Схоже це був короп до кілограма вагою.
Потім мені ще вдалось зловити двох малих карасів на опариші.

У мене на цій рибалці була одна суттєва перешкода. Вітер гнав воду перпендикулярно моїм вудкам і леска постійно витягувалась дугою. Поплавки топились під впливом цієї течії. Ловля перетворювалась на муку – постійно доводилось перезакидувати вудки або перекладувати леску проти вітру або намагатися втопити ту леску(що рідко виходило). Тобто спокійної ловлі з мирним спогляданням на поплавки ніяк не виходило.

Натомість мої сусіди ловили рибу нормально. Сусід зправа на опариша тягав карасиків раз-по-раз. Він також зранку, ще до мого приходу, взяв карпика грам на 300. Свої два поплавочки він закидував не далеко від берегу, прямо під границю прибережної рослинності і вікна.
Сусід зліва тягав рибу ще частіше. Йому попадались і доволі пристойні чорні карасики розміром за ладонь. Ловив він на тягучу манку – болтушку. Прикормив макухою в суміші з хлібом.
І в одного і у другого рибалки проблем з затягуванням поплавків під воду не було. І от уявіть як це: сидиш матюкаєшся, перезакидуєш постійно вудки, а зліва і справа від тебе раз-по-раз витягують рибку 🙂

Також один з рибалок на моїх очах вийняв з води карпика грам на 600, можливо й більше. Клюнув на мастирку. У мене теж була вудка з мастиркою, на неї побачив лише один раз невнятний тичок.

Цілий день в заростях водоростів плескалась риба дуже пристойних розмірів. Можливо це нерестився карп.

Висновки:

  • Потрібно тонучі лески на вудках, або почепити маленькі дробинки між кінчиком і поплавком. А ще краще зайняти хороше місце зранку;
  • Манка працює;
  • Треба вже нарешті зосередись на прикормці!

Коментарі