Понебель, 18 травня 2008

Місце риболовлі: Понебель

Початок риболовлі: трав. 18, 2008 00:00

Кінець риболовлі: трав. 18, 2008 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп

Був у Понебелі цієї неділі (18 травня 2008).
Враження - суцільний негатив:
- ставок великий, розрахований як на рибалку, так і на відпочинок (за що ми по 10 грн. при вході платим) - але, при цьому, (окрім двох великих бесідок для "своїх") там немає елементарних лавочок, смітників, туалету, я вже не кажу про якісь мангали для тих, хто туди на шашлик приїздить (якщо там, звісно, таке дозволено).
- рибаків на вихідні там мерва - в неділю там сиділо стільки народу, що через кожні 5 метрів берега сиділа людина. Воно, ніби, всі хочуть риби половити - але коли пів берега закрито, бо мають приїхати власники, і всі 70 чоловік рибаків товчуться на залишеній дозволеній другій половині - це не є добре.
- клює там досить сумно, така картина спостерігалася майже у всіх - за день лиди мали по 2-3 докілограмові коропи. Лише 3-4 адванснутих чуваки наловили по 10 кг. риби - сусід справа навіть одного коропа нам підігнав бо у нього вже забагато 8O ?. А секрет його в тому, що ловив він на спутники і прикормка - макуха з комбікормом. Але, блін, на платній водоймі ловити напівбраконьєрськими супутниками - це ультра нєзачот. Я мріяв, що приїду туди і на елементарні 3 поплавки з купленою прикормкою у мене буде жор - але обламався. Швидше за все, рибу годують там якимись комбікормами і ще всяким "гівном" - той хто знає коли, чим і де її годують - буде мати улов, всі інші - смокчуть.
- самий головний відстій - кожна рибина у Понебелі з ранками-язвами-кліщами і т.п. ФУ-У-У-У-У. Її навіть у руки брати противно... Нема слів... Ні на одній водоймі (Бочаниця, Косарево, Малинівка, Гориньгрод і т.п.) я не зустрічав карася з язвами на тілі.
Не поїду я більше у Понебель. Хіба з"явиться бажання себе та якісь можливі нові снасті випробувати... От тільки комбікорму прикуплю побільше...:cry:


Коментарі