Соломка, 28.05.2011

Місце риболовлі: Соломка

Початок риболовлі: трав. 29, 2011 07:00

Кінець риболовлі: трав. 29, 2011 12:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп0.5002Опариш
Плітка5Опариш

Після облому під Любомиркою (а ще точніше – під Пуховою) в неділю 29 травня їдемо з кумом на ставок біля с. Соломка.
Ще 2-го квітня, після невдалої розвідки на торфовища у верхів’ї р. Жильжанки, з друзями завернули на цей ставок. Ставок сподобався, але скільки я не полоскав воблерів, поперів, коливалок, оберталок, результат – нуль, жодного удару. Друзі на поплавчанки і резинку теж не бачили жодної покльовки. Вирішили, що ще не сезон і мріяли приїхати сюди пізніше.
Шлях пролягає через с. Кам’яна Гора, с. Глажова і с. Соломка. Від переїзду біля Кам’яногірських дач до повороту на ставок за с. Соломка – бруківка, рівно 20 км, швидкість 15-20 км/год. До ставка ще 700 м ґрунтовки.

На початку сьомої ранку на ставку. Чудовий вигляд, шумить шахтний водоскид біля дамби, вдалині біля вагончика машина і палатка, соваються декілька рибалок. Посеред ставка на гумовій лодці рибалка зі спінінгом полоще приманки (як виявилось – Горыныч, читайте його інформацію вище, чиста правда!). Намагаємось добути якусь інформацію про рибалку. Дійшовши до першого рибалки в курточці «Рівнегаз» перед яким зо чотири фідера закинуто і зо три поплавчанки дізнаюся, що він нічого не знає, його запросили і скрушно хитає головою – дрібнота клює. Вирішуємо в наглу рибалити, виженуть то виженуть. Кум «в осаді» - все взяв, снасті забув. Ділюся своїми і примостившись за метрів сімдесят від дамби ловимо на дві поплавчанки.

Клювало виключно на опариш і до 12-ї дня зловили два коропчики (зарибок, відпущений) і п’ять плотвичок (три дуже дрібних відпущено). Перед 12-тою у мене покльовка, підсікаю і тягну до берега. Йде легко, але метрів за 4-5 до берега риба включає тормоз і складається враження – мертвий зацеп! Додаю напруження, риба робить викрутас, зблискує бочком під поверхнею води, робить вдих-видих і випльовує гачок! Шок! З того, що встиг оцінити, імовірно, сазан не менше кілограма.
Близько 11-тої проходить єгер, перевіряє садок в якому хлюпаються дві плотвички з долоню, зауважує, що ловити заборонено, але дозвіл можна взяти в с. Олександрія, в лісництві. При нагоді цікавлюся торфовищами в лісовому масиві, що на мапі рибних місць Рівненщини проходить під кодовою назвою «Волошки, кар’єри». Додав би і про це інформацію, але дуже довга виходить оповідь. Повернулися ми додому з двома плотвичками! Здивувало те, що не бачили жодної характерної карасевої покльовки!

Джерело: http://fishing-ua.com/threads/3719/page-2#post-105710


Коментарі