Шпанів, 06.05.2012

Місце риболовлі: Шпанів, ставок

Початок риболовлі: трав. 06, 2012 05:30

Кінець риболовлі: трав. 06, 2012 09:30

Тип риболовлі: ПоплавокКомпаньйони: відсутні
Погода: безвітряно, безхмарно, тиск стабільно високий.
Рівень води: мені здалось, що на декілька сантиметрів вищий за норму, бо злив був сильнішим.
Час ловлі: з 5:30 до 9:30.
Місце: біля зливу води.
Зловлено: нічого. Лише одну черепаху.
Наживка: опариші, мастирка.
Прикормка: відсустня.
Снасті: вудки, спутніки.

Крім мене в цей день на ставочку рибалило ще декілька чоловіків. У всіх результат однаковий: _жодного_ клювання.

Мій сусід сказав, що ще два тижні тому він тут зловив 2 кілограми карасів і пару линків. Карасі вже були без ікри. Все на мастирку.

Після сходу сонця склалось враження, що риба масово почала гуляти біля поверхні, я вже подумав, що це нерест. Але це продовжувалось недовго, і все стихло. Одного разу також прямо перед нами вискочив карп. Я вже побачив лише величезні круги, а мій сусід сказав, що він його бачив повністю – кілограми два було.

На болонську вудку у мене відбулась покльовка. Поплавочок то притоплювався, то вертався назад у вихідне положення. Це тривало хвилину-дві, потім поплавок ледь помітно почало вести. Я підсікнув і я почав тягнути щось тяжкуватеньке до берега. Це виявилась черепаха, вона на фото. Як я не старався вийняти гачка з пащі, але зламав його жало. Дуже вже сильно він там зацепився, сидів мертво. Сподіваюсь черепашка буде радісно жити.

Так і не побачивши жодної покльовки поїхав додому.
А ще по дорозі на цю рибалку у моїму велосипеді злитіла шайба з лівої педалі, тому я котився лише з горбочків, а у всіх інших випадках вів лісапед в руках.


Коментарі