Карась живий!

Місце риболовлі: Мар'янівка

Початок риболовлі: серп. 01, 2010 00:00

Кінець риболовлі: серп. 01, 2010 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястийХробак

Вчора, в неділю, був у тих краях, тому і вирішив провідати дану водойму щоб підтвердити або стростувати вищевказану інформацію. Крім цього, напередодні розмовляв з одним місцевим, який дуже переконливо розповідав, що:
- вся риба на водоймі здохла :cry_ing: ;
- дуже багато останньої плаває по поверхні :cry_ing: ;
- вивезли дві машини дохлих карасів :ps_ih: ;
- навкруги водойми стоїть великий сморід :sh_ok: .


Коротше кажучи, мене все це дуже мене зацікавило, так як я практично виріс на цій водоймі і її доля мені не байдужа. На підході до водойми відмітив, що народ тут давненько не появлявся, так як доріжки позаростали різноманітною флорою, пауки рясно поперегороджували своїм паутинням вільні проходи тай взагалі свіжих слідів, окрім кабанячих, які поробили собі чималенькі лігва в багнюці, помічено не було.


Отож, прибувши на водойму відразу почав "нюхати" повітря і видивлятися плаваючих по поверхні води карасів - не побачив :). Почав розкладати вудилище і паралельно дивитися на водойму намагаючись побачити ознаки живої риби. Нічого поки що не вказувало на рибу, також не було чути у характерного карасиного чмокання, якого тут завжди вистачало. Закинувши вудку, на кінці якої був червоний хробак, прийнявся замішувати хитромудру прикормку, в склад якої входили паніровочні сухарі і ... більш нічого :-). Як правило, раніше, від такої роботи мене завжди відволікала перша покльовка, на цей раз тиша. Закормивши місце, став чекати. Через 15хв, що доволі довго як для цієї водойми, відбулося перше клювання, яке я з несподіванки не реалізував. Але ця покльовка відкинула всі сумніви на рахунок того, що риби тут не має. Пізніше бульбашки повітря, що піднімалися в прикормленому місці, вказали, що карась підійшов і цікавиться прикормкою, хоча клював не зовсі активно на 3+. Необхідно було постійно міняти хробаків, щоб карась ним зацікавився. Також в мене більш с собою ніякої наживки не було :smu:sche_nie: , тому експерементувати не було чим. Але тим не менше карасики потроху покльовували, і навіть трохи більші за розміром ніж я ловив восени. Крім цього, карасів так званої тугорослої (видовженої) форми, що також попадалися мені восені, я цього разу не впіймав. Розмір впійманих карасіх, мені найбільше подобається для жаріння. Ще раз зазначу, що карасі з цієї водойми дуже смачні в жареному вигляді :a_g_a: .
Отож, можна сміло спростувати все сказане на початку даного звіту і вирушати, якщо у когось є бажання, туди на риболовлю :)

[Рома]


Коментарі