Сітки, порошок і хамло

Місце риболовлі: Грем'яче

Початок риболовлі: трав. 14, 2010 04:30

Кінець риболовлі: трав. 14, 2010 10:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи, Фідер

Минулого року також весною вирішив порибалити на цій водоймі,бо перед тим майже цілий сезон там рибалив, причому тоді постійно ставилась сітка(як тоді казали - контрольний вилов риби).

Сітку ставили на ніч,а зранку знімали,а бувало посеред дня ставили, причому ставили там,де були закинуті снасті.Тоді це ще якось терпіли, хоча риби в уловах ставало все менше і менше.

Так от, минулої весни вирішили порибалити в Гремяче. Приїхали заздалегідь,щоб зайняти свої улюблені місця, закормились,закинули снасті і до 10.00, а може навіть і більше, не побачили жодної покльовки.

Потім прийшов господар(козел)Обілечувати. На прохання знизити ціну на риболовлю(так як риби до того часу ніхто на ставку не зловив) він відповів категоричним ні. І це ще можна було б зрозуміти, він же орендар і встановлює свою ціну, але коли він став вимагати плату за мого сина, якому тоді не було ще і 12 років, це вже було занадто. Одним словом ми звернулись і почали вантажити речі в машину.

Повз нас проходили місцеві, які розповіли,що крім сіток, які стали нормальним явищем на ставку, ще й порошок якийсь вночі розкидали під берегами. Тоді я вирішив,що на цей ставок я більше ні ногою. А решту сезону ми з Сашком непогано відловились на Горині і на Б.Куті, на платники навфіть не їздили, і чесно скажу, мабуть нічого від того не втратили.Д ику річкову рибу набагато цікавіше ловити.

Отже робіть висновки.

[Kolyan i syn]


Коментарі