Мар'янівка, 05.04.2009

Місце риболовлі: Мар'янівка

Початок риболовлі: квіт. 05, 2009 00:00

Кінець риболовлі: квіт. 05, 2009 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2.00040Мотиль

Коротко, бо немає часу писати детально.
Вчора ловив карася на даній водоймі . Впіймав більше 40 невиликих (але дуже смачних в смаженому вигляді) карасиків. Ловив в основному на мотися, проте і на червоного чер"вяка також попадалася риба.

Приїхавши на дану водойму, відмітив те, що крім великої кількості качок і жаб, які активно займалися продовженням свого роду :D , на ній були присутні і рибалки.

Це означало, що карась повинен кльювати, тим більше що на активність останнього вказували круги на воді. Пізніше, коли сонце почало добряче пригрівати, чималі стаї різних за величиною карасів, вигрівали свої боки на сонці. Через хвилин десять, після початку лову, був впійманий перший невеликий карасик (на мотиля).

В основному ловив на мотиля, хоча декілька штук впіймав і на червоного черв"яка. Проте на мотиля кльовало активніше. Кльов за 5-ти бальною шкалою можна було оцінити на тверду 4. Крім карася, трохи допікала своїм клюванням незрозуміла рибка (на ост. фото серед карасів). Можливо хтось знає як вона називається?).
А так все вийшло супер: погода, природа, сам процес і невеликий улов. :D


ПС. частина улову втікла в кінці риболовлі назад у свою стихію через мою необачність, чуть не забравши із собою і моб.телефон, який відкрив у цьому році купальний сезон


Коментарі