Мар'янівка, 03.10.2008

Місце риболовлі: Мар'янівка

Початок риболовлі: жовт. 03, 2008 00:00

Кінець риболовлі: жовт. 03, 2008 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий2.50030

Паралельно зі збиранням грибів, довелося мені побувати на днях на так званому Мар’янівському озері (с. Мар’янівка, Костопільського р-ну.).

Хто там був, то знає що воно представляє собою водоймище болотяного типу, якщо є така класифікація. При своєму, в принципі, великому розмірі, воно має максимальну глибину до 0,7 м, решта мул (дуже багато). Берег плавно переходить у воду (трясовина).

Крім карася, в’юна і ще якоїсь маленької незрозумілої рибки там більше ніякої риби не водиться. В цей день мені довелося впіймати до 30-ти невеликих карасів, які клювали дуже добре, не даючи підійти до наживки більшій рибі. Правда на варену картоплю впіймав 2 шт. приблизно до 300 гр. Минулими роками на ту ж варену картоплю улови були дуже добрими як і карасі за своїми розмірами (макс.0,8 кг), які клювали і яких там достатньо, проте необхідно знайти ключ до їхнього вподобання (смаку). Взагалі без улову я звідти не повертався ніколи. Карасі, хоч і не великі, але дуже смачні :lol: , особливо в жареному вигляді. Природа там також супер :D

Автомобілем до самого озера не під’їдеш, але ж навіщо тоді ноги???

 


Коментарі