Інформація про Межиріч

Місце риболовлі: Межиріч

Початок риболовлі: лип. 30, 2008 00:00

Кінець риболовлі: лип. 30, 2008 00:00

Тип риболовлі: Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий6.0003
Короп1.0001

Ставок знаходиться за Острогом, як в їхали в Остріг, їдете мимо кортів академії, в районі адміністрації біля памятника направо повертаєте і по не дуже оптимістичному асфальту ще пару кілометрів ставок видно з дороги він буде зліва, там наліво ще поворот на Межирецький монастир (доречі при нагоді рекомендую відвідати з метою розширення духовного світу, історичне місце та дуже красиво), так ось, ставок досить великий всі місцеві сидять біля моста. Сам не ловив але скільки їду завжди зупиняюсь для перевірки в кого що і на що.
Спортсенів або рибаків з більш менш пристойними снастями та підготтовкою ніколи не бачив на ньому тому в такому напрямку зоріентуватись важко.
А в звичайних рибалок (в основному місцеві) бачив максимального 1-2 карпа до 1 кг, вагон карася 200грам+ що вже цікаво для поплавочників, плотва невелика. Щодо спуску незрозуміло оскільки мені також говорили що спускався 2 роки назад тому де там могли взятись такі машини по 5 6 7 8 дивно. (але залежить що випускали знову може і є, хоча особисто чую в перше).
Ті хто ловили говорили, що максимальний 2-3 кг. часто до 1кг. дно чисте в центрі трошки корчів. Хижака мало. (все з розповідів).

Новомалин дійсно вище але там повний алес, наскільки відомо він нічий або формально чийсь і браки рвуть просто на частини. Ми там весною тролили. Такої кількості сіток ще небачив (а думав, що мене вже нічого не здивує).
:twisted: :twisted: :evil: В сітках що бачили на вінту, було багато карася 200-300 грам протва 100 грам та небагато карпа. Під час операції по рятуванню та випусканню белі з сіток відразу намалювалась "коритце" напевно власники сіток, але заважати нам по операції різання сіток не стали.
Найгірший був тоді відпочинок.
Після розмови з рибінспекцією обіцяли вияснити стан справ, чим закінчилось невідомо , думаю нічим.

[vvi]


Коментарі