Вірля, 10-11.06.2015

Місце риболовлі: Вірля

Початок риболовлі: черв. 10, 2015 17:00

Кінець риболовлі: черв. 11, 2015 08:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка
Червонопірка
Карась сріблястий3.500

Привіт усім!Мав можливість порибалити на цій чудовій водоймі. Звіт викладу невеличкий, так як писатиму з телефону.

І так, на місце я прибув в середу о 16 годині. Відразу зустріла людина, яка займається цим ставком і керує тут. Віктор люб'язно зробив мені невеличку екскурсію водоймою, розповідаючи про неї. Ловити я почав десь з 17.00, але в таку спеку на кльов і не розраховував.

Закинув одну поплавчанку і одну вбивцю, так як акцент вирішив зробити на карася, який тут дуже гарний і чинить гарний супротив при виважуванні. Прикормивши місце відразу підійшла маленька плотва і краснопірка, а через півгодини я вже тягнув карасика на 300г, зловленого на опариш. До настання темноти було зловлено 5 карасів. Найбільший з них 450г.

Вночі не ловив, а пішов спати.

Дочекавшись ранку, виходжу знову на своє місце, але вже з двома дальнобійними вудками. Першого ранішнього карася дістав ще о 4.40. Кльов був відмінним. Та не обійшлось і без коропчуків. Зловив я одного о п'ятій ранку на кукурузку. Отримавши величезне задоволення при його виважуванні серед лілій, дістав підсаком і зважив. Ваги показали 1,6 кг. Фото попробую додати знизу. Десь о шостій годині, перенаживляючи одну з вудок, бачу покльовку на іншій. В секунді вона не падає з тримача, а просто зіскакує у воду. На щастя я встиг впіймати її вже там. На тому кінці шалений супротив і всплески.Десь хвилину я подержав ту рибину, так як скаженими ривками завела в лілії і зацеп :cry_ing: . Не втиг зажати фрикціон на максимум, щоб не пустити, а того, наскільки прикрутив не вистачило і з тріском втекла рибка. По тому, що вона виробляла, я сказав би що десь в районі 4 кг. Було і ще одне клювання, але таке, що навіть не розвернув велетня того. Одним словом, о восьмій ранку почав збиратись. Втомився, бо не міг заснути вночі та і допустиму норму 5 кг взяв. Ще хочеться сказати, що ставок знаходиться в дуже гарному місці і тихому.

Ще не один раз сюди приїду.

[Saniok]


Коментарі