Відкриття водойми в селі Мирне

Місце риболовлі: Мирне

Початок риболовлі: лип. 20, 2014 00:00

Кінець риболовлі: лип. 20, 2014 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Короп6.0009Кукурудза

Був з колегами на водоймі, що знаходиться по середині на День рибалки. В цей день було відкриття цього ставу. Зважаючи на те, що більше часу було присвячено святкуванню, риби зловлено не багато. Особисто я зловив 5-ть карпиків від 200 до 600 грам на поплавочні снасті. У колег результати були значно кращі. На різні типи донних снастей вони впіймали більше 10-ти карпиків (найбільший 1,5кг) і білих амурів (найбільший 1,2кг). Приоритетна наживка - кукуруза.На спінінг я зловив декілька окунців, які вранці були дуже активними. Один рибалка в цей день відзначився коропом вагою 8,8 кг. У водоймі присутні карп, карась, білий амур, товстолоб, плотва, окунь, щука і дуже велика кількість раків. Глибини сягають орієнтовно до 2,5м, хочча середня глибина становить близько 1,5-1,5м.


Сьогодні на водоймі рибалив форумчанин david 2o13. Результати його риболовлі (на фото) і стали підставою для відкриття цієї теми. Ось його коротенький звіт:

Настав довгоочікуванний отпуск. Вирішую зробити на данній водоймі розвідку боєм. Горох приготовлений вирушаю в понеділок навечір . Зловлено 4 карпіка по 1кг. та ще декілька нереалізованих клювань. Вівторок ранок сижу повний нуль- аж раптом о 7.30 поплаво зашивелився підсічка іприємна тяжість на іншому кінці. 20хв. Виважування і паравоз вагою 4.5кг.на березі. Мойій радості небуло меж. ну хоч раз поперло. 9.30год ПОКЛЬОВКА яку вдалось реалізувати паравоз 5.5кг. Окрема подяка форумчанину РОМі за створення теми та викладення фото риби. :smilefish:

Карася там достатньо, але клює він слабо. Знайомим попадалися поодинокі екземпляри вагою біля 200 грам.

Умови риболовлі: 100 грн доба. Кількість снастей - 3. Обмежень по вилову немає.
Доїзд до водойми нормальний. Після проїзду села з правої сторони (в напрямку м. Сарни) видно перший став, за яким є з"їзд на польову дорогу. По ній і доїзджаєте до водойми (300-400м).

[Рома]


Коментарі