Браконьєри на моциках

Місце риболовлі: Водокачка або Черепашник

Початок риболовлі: серп. 14, 2013 00:00

Кінець риболовлі: серп. 15, 2013 00:00

Тип риболовлі: Спінінг

Вчора ввечері після роботи вирішив зганяти на дану водойму з спіном. Рибаків було мало, спінінгістів взагалі нема, щучка видно що ходить, ганяє мєлочь попід берегом. Перепробував весь свій арсенал і нуль, нецікаві рибі мої приманки. Ближче до заходу сонця прогнали два пацикі на моцику та ще один позаду на велосипеді. Поки я кидав їх небуло видно, аж тут через хвилин 20 випливають двоє на надувному човні і розкидають сітку :sh_ok: Аж згодом упливли дальше по канаві. Як тут вирісовується третій зі спінінгом - мол ловлю рибку і ще ухмило мене питає чи шось клює :fish2: Я кажу що нічого тут неклює. Підхожу ближче та бачу верхушку-шнурок сітки метрів зо 100 і спецом планую ніби туди кідати поппером, той аж незнав шо робити, чи казати шоб некидав чи незнаю шо, но очі уже були :sh_ok:
:-) Питаю його чья сітка?
- моїх пацанів :ig_ro_ki:
А чи Ви незнаєте шо ловити на сітки заборонено і шо через ваші сітки прості нормальні рибаки неможуть нічого на поплавок зловити!!! :noo:
- знаю та мені на ДН треба рибки :smu:sche_nie:
Мені по...ю Ваше хочу, щоб через годину сітки тут небуло, інакше бригада* приїде і сама вийме за Вас :ras_pal_cov_ka:
- я все зрозумів зараз змотуємось :palivo:
Ну я теж змотавсь і почимчикував домив, але поки їхав то по дорозі зустрів ще двох на моцику з трубоподібним чимсь в рукзаку, наверняка ще якісь бракі. Спробував набрати два номери рибохорони 0673607856 та 0673602840 то всі відключені або заблоковані :de_vil:
Що тут ще говорити, дві партії подонків і всі немєсні :facepalm:
На весну плануємо з тими рибаками шо в нас ловлять зкидатись та зариблювати принаймні два з трьох ставів, також будемо щовечора по одному заступати в чергування, та це в планах, виходу просто нема.
Пару фото краєвиду та браків вдалі на човні. Повезло шо мені неперепало від них :ti_pa:

[SashulkaB3]


Коментарі