Ранковий кльов

Місце риболовлі: Водокачка або Черепашник

Початок риболовлі: серп. 07, 2013 06:00

Кінець риболовлі: серп. 07, 2013 08:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Лин6Хробак

І якто воно ловити рибку в будень!!! :hi_hi_hi:
Видалась сьогодні така можливість половити рибку з 05.00 до 08.00 :happy:
З вечора дістав відро з червяками, навибирав відбірних, насипав товчі + додав антрактат "Драгон Лін & Карас" та перемішав і спакував все ті ж дві улюблені вудки, болонка 3,6 та ліщинка 2,2м. в машину. В 05.00 падйом(жалкую шо так пізно), завів автос і впірьод на улюблену водойму :fishing:
На місці засипав землі в прикормку, перемішав, залив води і знову перемішав і дав настоятись, аромат :co_ol: Побачивши серед густого туману поверхню води просто жахнувся :sh_ok: , все цвіте, пливе, булькоче :wall: По сусідству рибалка енну кількість згадував матір :-) Ну нічого страшного, закормив місце, снарядив вудки і понєслась. Раз результативно, раз в холосту, але кльов мені прнаймні сподобавсь. Зловив нетак і багато, штук 8 линочків за лодонь, але рівно 06.30 кльов відрубало і настали дуууу-у-уже рідкі посмикування без протяжок :-( . Ось тут на цій минуті я зрозумів шо тра було в 03.00 вставати :co_ol:
Одним словом змотавсь і пішов тестувати свіжокуплений б/у спінінг, но про це в другій темі, просто на фотці покажу шнурка, якого відразу впіймав при другій протяжці, правда замалий він був, довелось втопить :facepalm:

[SashulkaB3]


Коментарі