Городок біля монастиря, 19.05.2013

Місце риболовлі: Городок, монастир

Початок риболовлі: трав. 19, 2013 00:00

Кінець риболовлі: трав. 19, 2013 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка0.1501Опариш
Верховодка
Карась сріблястий2.500

Вирішив відкрити нарешті свій рибацький сезон у Рівному (в селі у тещі вже ходив на рибалку ), вибір впав на Городок біля монастиря – недалеко і можна в будь-який момент повернутись в Рівне, якщо виникне така потреба по роботі…
Дочка (8р.) як почула що я збираюсь на рибалку відразу захникала що хоче зі мною але в школах субота був робочий день, тому пообіцяв їй що обов’язково поїдемо з нею в неділю.

Про саму рибалку – так як субота в багатьох був робочий день то місце знайшлось без проблем. Карась нереститься повним ходом. Ловив на дві поплавочні вудки 5м. Прикормка була власноручного виробництва (основа макуха), з насадкою вирішив не паритись (не варити мастирку, перловку) а взяв тільки опариша. До 9 години було зловлено пару жирнючих верховодок і залікова плотвичка, кльов як і майже завжди там почався вже з 9 години. Почали покльовувати карасики – невеличкі (не більше долоньки).

Витягаю чергового карасика, кидаю його в траву, міняю опариша і закидаю вудку. Нагнувся взяти карасика і кинути його в садок і тут відчуваю удар по нозі, дивлюсь моя вудка, яку тільки що закинув, злетіла з підставки і розвернулась майже вздовж берега. Не сильна підсічка і відчуваю щось толкове є. Вудки без катушок так як на рибалках націлений ними ловити виключно карасиків, підсака теж нема. Отож захвилювався як витягну рибину( а то був карпик) на берег, тим більше під берегом водорості та трава, але в кількох метрах від мене біла невеличка прогалинка (50 см завширшки) туди і повів карпика. Вдачно підвів його до берега і один з рибаків рукою взяв і витяг його на берег. Вдома зважив – 1.3 кг. Також було зловлено 2.5 кг карасиків.

В неділю як і обіцяв дочці поїхали на рибалку знову але вже з нею. Настояла щоб їхати знову в Городок (хоча мені хотілось вже кудись інше). Біля монастиря повний аншлаг – стати ніде, отож вирішив сам облаштувати собі місце, все ніби норм але трохи ліворуч сзаду були кущі і дочка ніби навмисне піднімала вудку саме наліво :facepalm: На щастя всі зацепи на кущі були вдало ліквідовані. Вирішив надати дочці насолодитись рибалкою по повній – ловила по суті вона одна, в мої функції входило лише насадка опариша і закидання вудки (бо 5м вудка була їй важкувата, вона звикла ловити легенькими 4м маховими).Результат – 3кг карасиків і море задоволення, яке отримала дочка і відповідно я .

[Silva]


Коментарі