Навдала риболовля у Волошках

Місце риболовлі: Волошки

Початок риболовлі: черв. 16, 2013 06:30

Кінець риболовлі: черв. 16, 2013 09:30

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.0301Хробак

В неділю 16 червня о 06,30 поїхав на рибалку/розвідку в село Волошки. Рибалив на центральному сільському безкоштовному ставу.

Розміститись особо ніде толково, все запливає зіллям та ряскою, але таки вдалось найти місце біля дамби. Запливає в плані не тільки на поверхні, а і під водою. Закидав я два спутники ако "карасіна смерть 2" та одну поплавчанку. Забивав спутники собствєнно приготовленою мастиркою (варений горох+варена картопля+вимочений хліб+манка+прикормка для риби Фішка і все це перекрутив на мясорубку = запах просто бомба :dribble: ) і на крючки надівав пінопласти різних кольорів, а на поплавчанку взяв тільки гнійного хробака, яких вирощую сам в відрі :facepalm:
Відімо дно все в зіллі та мулі, бо шо не витягував то все в зелених шмарклях :facepalm: Одним словом нієдиної поклюовки на спутники :facepalm: Поплавчанка почала проявляти себе ближче до 9 години, де вдалось одного таки впіймати, правда розміром він був з середній палець руки :-)
Збоку ловив хлопчина на манку, то троха їх потягав :smilefish: Я ж з манкою нестав смикатись, зібравсь і вмотав звідти. Одним словом туди я більше ніногою, за дрібним карасем в мулі витягти шось пристойніше хочаб з лодошку мені непідсилу, терпіння невистачить :smu:sche_nie: Зате коте там пристойні, походу навчені, бо на один позив кс-с-с-с-с збігались в пошуках рибки :-)
А за спиною в мене були ставки знатного Реноме, но туди зась, непускають, а там тих ставів з пару штук 0_0
Оттакий розказ, природою зате помилувавсь :ti_pa:

[SashulkaB3]


Коментарі