Чудова погода і гарна рибалка

Місце риболовлі: Антопіль

Початок риболовлі: трав. 18, 2014 05:20

Кінець риболовлі: трав. 18, 2014 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Плітка30Манка
Карась сріблястий3.00010Манка

Хороший сьогодні видався день, чудова погода і гарна рибалка, ітак по-порядку.

В 5-20 я з другом вже на водоймі, вітер відсутній, вода ніби те дзеркало у якому видніють дерева та будинкі місцевих жителів, пташки співають краще будь якої музики, все це не описати.

Перший закид поплавчанки і перше клювання принесло не велику плотву, приємно, але я цього року на поплавок ще не бачив красивих карасьових покльовок, тому чекаю його... Проходить пів часа клює тільки плотва, та що більша бере одразу і жадібно, та що менша просто збиває манку з гачка, клює вона відразу після закиду, 2-3 посмикування, і гадаєш чи є щось на крючку...приблизно так до 8 годин...потім один із поплавків помаленьку починає притоплювати і вести в бік, підсічка і є)) є щось приємне на тому кінці вудилища, риба стомлюється та потихеньку йде до берега, хороший карась, радості моїй не має меж, спочатку думав що щось дуже велике))) за зиму зовсім відвик, ну нічого...перекидаю вудочки і знову клює плотва, та обїдає манку. Потім уже до обіду ще один карась-красень і знову нервові посмикування без логічного завершення) вирішую залізти в воду та зайти за корчі там є добре місце, бачу в корчах якийсь пінопласт, то був екран, який був благополучно мною знешкоджений. Більше клювань хорошої риби я не бачив.


Отже, рибалка видалася більш спортивною, потрібно було постійно перевіряти чи плітка не збила наживку з гачка, дивно, але карась ще не винерестився і весь що попадався був з ікрою чи молочком, то там - то там щось постійно пригало, щось явно не маленьке. Вранці по поверхні спостерігав високу активність хижаків, доречі у ставу є і щука і судак, щуку ловив сам, а того року зловили браків які набили садки не великими судачками. Було багато сходів плотви та купа не реалізованих, здавалося, 100% покльовок. Друг зловив 7-8 карасів теж гарних, казав що зробить фото дома, то я добавлю, а покі що моє фото з телефона)

[Nevel]


Коментарі