Горинь, трофей

Місце риболовлі: Горинь, с. Хотин

Початок риболовлі: груд. 20, 2011 15:00

Кінець риболовлі: груд. 20, 2011 18:00

Тип риболовлі: Спінінг

Добрий вечір всім чесним рибачкам !!! Сьогодні нарешті можу поділитись фото про результати риболовлі на Горині в р-ні Азоту , цієї осені.

Але найбільше враження отримав від рибалки 20.12.2011року ( фото з судаком )- у цей день виїхали з братом Петром на кар”єри у с.Хотинь близько 15-ї години розпочали розмочувати різні приманки ( на спін. ) погода була цікава приморозок, лежав сніг, подував північно-західний вітерець, ух !!!

Я вперто пробував різноманітні проводки на різноманітні воблери результату нуль , а брат незміюючи, своїй улюбленій ” Релакс-копито ” кольору машинного масла № 5 , близько 16-ї години добряче намахавшись спінінгами та намерзшись думали збиратись додому.Проте вирішили ще трохи побути сподіваючись на вечірній кльов судака, перекуривши та напившись чаю з термоса ми розішлись один від одного метрів на 50 ( ловили на самому останньому кар”єрі ).

Я вкотре почав робити джиг , як тут крик від брата ” Помагай бо вводу тягне ! “, я подумав шуткує , але повернувшись у його бік побачив як він зі спінінгом якого зігнуло у дугу бігає поберезі, я кидаю свого спін. та біжу до нього, ну а потім ще 40 хв біганини , матюків, та возні біля берега (щоб дістати зморену рибу прийшлося по коліна заходити у воду ) і от він довго очікуваний СУДАК !!! Нашій радості намає меж взаємні поздоровлення, дзвінки друзям , руки тряслися не міг прикурити!

 
Домашнє зважування показало 4, 200 кг, важили ” безменом ” безмен перевіряли контрольним зважуванням гантелі ніби не бреше.
Зразу вибачаюсь за якість фото , фотографували талефоном.
Фотографія з виличезним сомом, зроблена зновуж таки телефоном на ретій день Пасхи цього року , саме брат допоміг разом ще з декільками рибалками дістати на берег цього сома невідомому рибалці з Рівного поблизу шлюзу р-н Азоту!

ВСІМ УСПІХІВ У НЕЛЕГКІЙ СПРАВІ РИБОЛОВЛІ !!!

Автор: Shevaa


Коментарі