Нерест

Місце риболовлі: Антопіль

Початок риболовлі: квіт. 26, 2014 00:00

Кінець риболовлі: квіт. 26, 2014 00:00

Тип риболовлі: Поплавок

Був на водоймі в суботу 26.04. . Карась масово нереститься, екземпляри близько кілограма гуляють у кінці ставка пару сантиметрів до поверхні.

Був на двох місцях у кінці ставка та на глибині, покльовок не бачив, так як у риби шлюбний період вирішив не турбувати, взяв до рук спінінг та пішов шукати окуня...перепробував масу приманок, але спокусити полосатого не вдалося, проте випадково зацепив тюльку, насадив її на поплавчанку та за кілька хвилин відкрив таки сезон першим окунцем, розмір на лодоньку, втопив окунця та вирішив погуляти по ставку та пошукати браконьєрські знаряддя лову.

На березі куча порваних та попалених сіток, сам же дістав екран, випутав із нього та відпустив 5 карасів, екран знешкодив. По дорозі додому зустрів місцевого, який розповідав що люди задумалися і вирішили берегти став від бракорнєрів, за один день їми було знешкоджено, по словам співрозмовника, 150 метрів сітки (мабудь та що я бачив) та кожен день вони стараються наглядати за ставом...хух дійшло нарешті людям...також він розповів що карась на поплавок ще не ловився, от тільки на мормишку з мотилем інколи попадався гарний карасик.

[Nevel]


Коментарі