На рибі був, рибу бачив та оскому збив

Місце риболовлі: Козлин, колгоспний став

Початок риболовлі: трав. 12, 2014 09:00

Кінець риболовлі: трав. 12, 2014 11:00

Тип риболовлі: Поплавок, Фідер

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Окунь0.0501Хробак
Карась сріблястий0.2002Хробак

Оскільки через мутну після святкування ДН свого сина голову незміг сісти за кермо і поїхати на змагання по спінінгу, вирішив збити оскому ввечері в Козлині. Їхав знову ж таки в розвідку шо да як там. :-)
Кількість людей в лісосмузі та на водоймі вразила, хто вигулює тьолочєк, хто жарить мясо, хто просто грає у мйяч, але є і ті хто таки ловить в перервах рибку.
Набрав вудок з собою багато, та скориставсь лише одним фідером та поплавчанкою.
Дув дуже сильний вітер, хвилі такі мов на морі, в таких умовах дзвінок на кінчику фідера постійно побрязкував. Пробував закинути поплавчанку подалі від берега то безуспішно. Так сів що відер в мор... вибачте в лице :hi_hi_hi:
Замішав прикормку придбану на ринку і розфасовану в прості пакети без виробника + добавив висівок, кукурудзи та влив туди ампулу антрактанту кукурудзи подарену спонсором на підсумках року. З кротовиння всипав добряче землі, все це вимішав і змочив. Вийло непогано, кормушка прокарп на 25гр., повідок флюр 0,14 з крючком сайз №10, основна ліска 0,25. Поплавчанка 0,14 + повідок 0,14 флюр, гак сайз №12 та поплав 1,7гр.
Насадки брав різні, та ловив на червяк.
Першою покльовкою побачив на поплавчанку, підсік а там гарний впітаний карась на грам так 400 :sh_ok: , з непривички я поводив його та обережно підвів до берега. :dan_ser:
Дальше на поплав клюнув тільки один окунець і все.
Спрацював два рази фідер, де за чіткими різкими посмикуваннями мною було впіймано ще два караса чуть більше долоні розміром. Часу пройшло з години дві, як то кажуть на рибі був, рибу бачив та оскому збив.
Пару фото.

[SashulkaB3]


Коментарі