Розвідка

Місце риболовлі: Козлин, колгоспний став

Початок риболовлі: серп. 04, 2013 05:30

Кінець риболовлі: серп. 04, 2013 10:00

Тип риболовлі: Поплавок, Пружини-смоктухи

Риба яку було спійманоВага, кгшт.на що клювало
Карась сріблястий0.1001Мастирка

Неділя, 05.30, я з батьком в повній готовності приїхав на дану водойму.
Хочу сказати, що їхали чисто в розвідку, бо незнали на що ловиться, яке дно, які умови :smu:sche_nie:
Краса там звичайно необписуєма :co_ol: Було присутньо багато палаток, відпочивали відімо з ночі як молодь, так і старше покоління, де їхні палатки видно на фото. Двоє навіть плавали на човнах :fishing:
Рибка непогано плюхкалась по ставу, де можна було розгледіти як малі так і великі екземпляри рибки :co_ol: і це радувало. Дно пісчане, але дуже багато зілля, практично після кожного закидання спутника, доводилось тягти пригорщу водоростей :facepalm:
Батько розложивсь першим, і спустя минут пару як перша покльовка на черва і карасик зо грам 300 в садку :happy: Я так поглянув на батька, він на мене і обрадувались. Нарешті є водойма з непоганими предзтавниками фауни і близько та безплатно, ато надоїли ці далекі подорожі, які результату просто неприносять. Хоч і до 10.00 ми так нічого непіймали, окрім ще одного карасика за лодонь на мій карасіний смерть :smu:sche_nie: ми всетаки залишились задоволені, адже дійсно природа, місце розташування, умови ловлі ну просто радують :ti_pa:
- Із наживок брав майже все та і пробував на все, а саме: опариш, червяк, манка, перловка, пшеничка, мастирка двох типів.
- З прикормки ай підсікай (в мене) та набір з каш, товчі+макуха у батька.
На слідуючі вихідні таки туди планую знову зробить виїзд, можливо навіть з ночівлею з суботи на неділю.
Доречі колеги рибалки теж залишились майже з нульовим уловом, ведать жара дає про себе знати + приїхали віряни та почали розкладати намет, зробили поручень у воду та попускали квіти по ставу. Скоріш всього готувались до водного хрещення :a_g_a:
Також образило шо велика кількість сміття, я було попитавсь зібрати, як поки незаглянув дальше, а там :facepalm: свалка. Жуть, виговор сільському голові, полігон то рядом бачу був, а сиплють чуть би не в став :-(
Ну і пару фото:

[SashulkaB3]


Коментарі