Випробовування Ластії

Місце риболовлі: Шепель зоологічний заказник

Початок риболовлі: квіт. 30, 2011 08:00

Кінець риболовлі: трав. 02, 2011 16:00

Тип риболовлі: Карпфішинг

Вже після довгих зимових рибалок на мормишку захотілось половити трофейну рибу.
Чекав моменту, то часу не вистачало, то погода підводила. Проте вдалося спланувати риболовлою з 30 квітня по 2 травня, хотілось випробувати нові бойли Ластія.
Отже в суботу о 8:00 я прибув на водойму. Під'їзджаю до Бобрів, які рибалили вже третю добу, дізнаюсь про їхні результати, та вирішую і собі починати розкладати снасті, бо сил терпіти більше немає.
Кормлю дві зони, одна бойлами Ластія з кобри, друга - "сипучка" з бойлами та пелетсом. Ну ось всі снасті закинуті у воду, а допоміжне обладнання налаштоване, чекаємо підходу карпа. Вечір та ніч пройшли у повній тиші і тільки на ранок о 6:00 довгоочікуваний паровоз. Перший карп заважив 5,5 кг, після зважування налаштував та перезакинув снасті. Наступна покльовка відбулась десь біля восьмої години ранкуі принесла карпа на 6,5 кг, спрацював бойл від фірми Ластія "Банан-Риба".
Трохи згодом, третя покльовка. На цей раз рибу приніс бойл зі смаком "Ягода-Риба", впійманий карп заважив 8 кг.
Погода стала псуватись, а трохи згодом пішов дощ, але незважаючи на це в обідню пору відбулось ще одне клювання.Риба довго не хотіла підпливати до берега але всетаки здалась і ось карп вагою 9 кг у підсаку. Знову спрацював бойл "Ягода-Риба".
Під вечір знову мав дві покльовки, але реалізувати їх не вдалось. Різке похолодання внесло свої корективи у поведінку риби і вона перестала кормитися. Додому поїхав у понеділок.
Залом першим в цьому році виїздом на карпа задоволений. Вдалося випробувати нові бойли Ластія і, як виявилось, вони прекрасно працюють.

Джерело: http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?p=10771#p10771


Коментарі